auta koja nevolite i razlog

auta koja nevolite i razlog

Član
cuj grande punto ljepsi od scirocca, trazio sam po netu ali nisam mogao naci ni jednog da valja, koji bi mogao biti konkuretan ovom sciroccu. :):)


Uploaded with ImageShack.us
 
GOLF TZ je napisao(la):
mali_cviko je napisao(la):
sigurno je iz golfa 2 u audija sjeo, i sad govori kako je on bog...džaba se dalje raspravljamo, očito da ti ništa drugo osim ta dva auta nisi ni provozo...
i back to topic...

prvo nemas pravo o mom starom tako nesto da pises... kao drugo imao je auta koliko mozda ti nikad u zivotu neces imati ako cemo vec vrijedjati... i ima pravo govoriti funto i takve stvari kad vozi auto od 280 KS... :icon_smile::icon_smile:

mozda on, al ovdje pričamo ti i ja, ne tvoj stari i ja...kad se on učlani, nek on priča šta hoće...al ti u njegovo ime...hm, to mi je više jadno...
a ne brini se, imao sam ja svašta u svojim rukama, pa i jače od tog audija od 280 KS...
ja ne vozam punta uopše, jednostavno sam ga naveo kao primjer...
 
Član
ja najvise mrzim auto koje nece da upali na -15 stepeni a ja moram na posao (ponekad je to bio i moj kecman)...:icon_mad:

jedno vrijeme sam mrzio svako auto koje prodje pored mene, dok kisa lije kao iz kabla i nece da stane, a ja stopiram za skolu :icon_cry: ....

sada ima golfa keca i mnogo ga volim zato sto je moj i samo moj...
dnevno prelazim njime u prosjeku oko 70 kilometara i nigdje me ne ostavlja na putu...
vremenom ako bude srece i ja cu da imam bolje, vece i sigurnije auto za mene i moju porodicu:icon_smile:

ali, jedno znam...kec ce zauvijek da ostane u mom srcu..jer je to moj prvi auto koji sam ja zaradio i kupio;)
 
Član
Pukim48 veoma fin post,za razliku od ovih sto kazu mrzim golf,bmw i ostale zbog ljudi sto ga voze..........
 
Član
@ammel: smijesno za porediti....:D

@ cviko necu se raspravljati...

nek se drugi clanovi foruma izjasne sto se tice tvoje izjave da je grande punto ljepsi od bilo kojeg vw... ja sam naveo scirocca kao primjer...:D
 
Član
Luka01 je napisao(la):
Pukim48 veoma fin post,za razliku od ovih sto kazu mrzim golf,bmw i ostale zbog ljudi sto ga voze..........

hvala ti druze;)

mislim, realno kada razmislimo, svaki auto koji je ispravan, u tehnickom smislu, je dobar auto...samo presudjuju finese-individualno misljenje i utisci....

nemam razloga da mrzim nijedan brend automobila..posto sam vozio i sada vozim golfa keca...a najvise srece i problema...mi je upravo, on priredio:icon_smile:
 
Large%20Image.jpg

ako ćemo već sportske verzije uzimat...
ovo je znači cestovna verzija, nije neki koncept ili reli auto...
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
@ammel: smijesno za porediti....:D

@ cviko necu se raspravljati...

nek se drugi clanovi foruma izjasne sto se tice tvoje izjave da je grande punto ljepsi od bilo kojeg vw... ja sam naveo scirocca kao primjer...:D

prvo o ukusima se ne raspravlja
njemu mozda jeste ljepsi
moj je tata jaci od tvog
sta vam je nek svak iznese svoje misljenje
iskreno ja imam dva fiata i pun mi ih je ***** zbog sitnica
ali nikad necu bjezati od njega
a VW mi je na prvom mjestu
 
Top