auta koja nevolite i razlog

auta koja nevolite i razlog

Član
Odlična tema:lol::lol:

Stilo mi je jedno od najružnijih fiatovih auta. Odakle god da ga pogledaš gadan i bezveze.

Multiplu kupuju frajeri:icon_biggrin:
 
GOLF TZ je napisao(la):
ma ko vam je kriv sto ste ljubomorni vozite fiJate...:D :D :D stilo najljepsi model fiatov koji se poceo proizvoditi 2001 godine i posle toga nisu nista napravili.... punto ima male gume ko kod kolica... vece ima moja dvica stara 25 godina... uzmi najljepsi model fiata i najljepsi model vw i uporedi... ali nemoj gledati to sto vozis fiata nego budi objektivan... to sto fiat ne proizvodi odavno nove modele govori o tome kakva je to marka...

po meni je smijesno porediti vw i fiat... ti kazes fiat bolji, isto kao da ja kazem vw bolji od audija...:D

hahaha...čuj nema odavno novog modela...
dovoljno si mi reko..hahahahahahaha
grohotom se smijem

grande punto daleko najljepši fiat zadnjih godina, još mu nijedan VW ne može primirisat...toliko od mene
 
Član
taman posla da mi je golf najbolje auto...

zasto ja u svakoj temi moram da stavljam slike....
fiat-grande-punto-india.jpg

VS
scirocco-live-001.jpg


interijer...
92891d1232820127-fiat-grande-punto-edit-launch-17th-june-gp-interior.jpg

VS.
vw_scirocco_interior.jpg


uezo sam model slican grande puntu to je ROCCO... ima jos npr. passat cc, meni je golf VI ljepsi od grande punta, pa i petica... touareg, ah pardon fiat se boji da napravi SUV...:D:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

sta ono rece "nemoze primirisati"...:D
 
Član
@GOLF TZ: haha usporedba malog gradskog auta i sport compacta.. baš si pogodio klase :D

nije da branim fiata, ima ih lijepih i ružnih al ti baš pretjeruješ s ovim :) ("moj golf ima veće gume od punta." ccc)
 
Član
-sanja- je napisao(la):
@GOLF TZ: haha usporedba malog gradskog auta i sport compacta.. baš si pogodio klase :D

nije da branim fiata, ima ih lijepih i ružnih al ti baš pretjeruješ s ovim :)

pa daj mi fiata sport coupe da uporedim...:D

mali cviko kaze citiram "grande punto daleko najljepši fiat zadnjih godina, još mu nijedan VW ne može primirisat"...
 
hahahahaha...hajmo redom...vidiš, ukusi se razlikuju...spolja, lijep je scirocco, ali meni nije ljepši od grande punta, tako da dalje ne raspravljamo...unutrašnjost takođe, gdje ima logike da istu unutrašnjost imaju golf i scirocco...obicno i sportsko auto...naravno, samo kod glupog vw-a...nebil njemački idioti uštedili na proizvodnji...
dalje, golf VI ljepši...pa tebi stvarno treba čestitat na ukusu...hajd što vw-ovci hvale taj neki "kvalitet" njemački, ok...al dizajn, to prvi put čujem...čak poznajem lični masu vw-ovaca koji kažu da je vw glupo i monotono auto...

a da, preko PP-a smo se raspravljali o tome, što fiat ne pravi više sportska auta, što nema SUV...pametni talijani ne guraju svaku marku svugdje...nego, imaju običnu marku (to je sam fiat), sportsku (alfa), luksuznu (lancia), supersportsku (ferrari), superluksuznu (maserati), komercijalni program (iveco)...ne prave sami sebi konkurenciju...
ko VW, izbaci octaviju, koja je bolja od golfa, i sam sebi jebe prodaju..."pametni" švabo je to...hahaha
 
Član
eto Pola i ljepotana....:D :D :D ja govorim o vw i fiatu, ne govorim o alfi, ferrari-u, lanci-i...:D

haha... grande punto ljepsi od scirocca... hahaha... vani 3X ljepsi rocco, budi objektivan.. unutra je gotovo isti golf ali kako god okrenes ljepsi od ovog tvog sto bi reko kod mene stari Funta...
 
Član
Saberi prodaju svih tih italijana. I da vidim hoce li imati vise od samo VW, a kad bi mi nabrajali cjelu grupaciju....
 
@golf tz: pa i pretpostavljam da ti to stari broji...pošto po tvom načinu pisanja, vjerujem da možda nemaš ni vozačku...ako i imaš, onda je to vrlo mali period...pa onda i pretpostavljam da nisi ni u sta drugo sjeo, osim u babinog golfa, pa pljuješ druge marke tolko...dok ja ovo sve govorim iz ličnog iskustva, jer sam vozio i tog golfa ko kod tebe, i ostala auta koja sam nabrojo (ne ove maseratije i ferrarije naravno)...

@hidraulic: inace prodaja govori o tome kakva je koja marka...veoma mudro od tebe...
znači mercedes i bmw su krševi...jbg, nemaju prodaju
 
Član
mali_cviko je napisao(la):
@golf tz: pa i pretpostavljam da ti to stari broji...pošto po tvom načinu pisanja, vjerujem da možda nemaš ni vozačku...ako i imaš, onda je to vrlo mali period...pa onda i pretpostavljam da nisi ni u sta drugo sjeo, osim u babinog golfa, pa pljuješ druge marke tolko...dok ja ovo sve govorim iz ličnog iskustva, jer sam vozio i tog golfa ko kod tebe, i ostala auta koja sam nabrojo (ne ove maseratije i ferrarije naravno)...

@hidraulic: inace prodaja govori o tome kakva je koja marka...veoma mudro od tebe...
znači mercedes i bmw su krševi...jbg, nemaju prodaju

matori voza audija ako te toliko zanima....:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
sigurno je iz golfa 2 u audija sjeo, i sad govori kako je on bog...džaba se dalje raspravljamo, očito da ti ništa drugo osim ta dva auta nisi ni provozo...
i back to topic...
 
Član
mali_cviko je napisao(la):
sigurno je iz golfa 2 u audija sjeo, i sad govori kako je on bog...džaba se dalje raspravljamo, očito da ti ništa drugo osim ta dva auta nisi ni provozo...
i back to topic...

prvo nemas pravo o mom starom tako nesto da pises... kao drugo imao je auta koliko mozda ti nikad u zivotu neces imati ako cemo vec vrijedjati... i ima pravo govoriti funto i takve stvari kad vozi auto od 280 KS... :icon_smile::icon_smile:
 
Top