auta koja nevolite i razlog

auta koja nevolite i razlog

MTR

Član
ev utrosio sam 20 minuta citajuc' temu :D

NE VOLIM auta koja su nesigurna , citaj : neispravna i truhla , ne volim auta koja za cijenu kostanja ne pruzaju ono sto bi trebala ..

sve ostalo mi se svidja , ja auto gledam kao cjelinu , sta cu mu ja ako lijepo izgleda a motor mu baraka , ne volim dizele jer svi misle da stede a u stvari trose vise nego sto misle ( 4x dizna - polovna 800-1000 KM , turbina od 1000 pa na vise ) za 2000 KM mogu nasut poplavu benzina , ovo samo navodim ko primjer ....

Ne volim Mercedesove benzince i dizele ispod 2500 kubika jer su tromi
Ne volim BMW-ove benzince ispod 2500 kubika - isto kao gore
Ne volim Audija - NIKAKO :lol::lol::lol:
Ne volim Opela jer daju dozivotnu garanciju :D
Ne volim Pezoa - zato sto svi misle da su dijelovi skupi
Ne volim Citroena - malo ih ima
Ne volim Fiata - jer svi misle da se kvari
Ne volim Americka auta - jer svi misle da puno trose
Ne volim Japance - jer svi misle da se ne kvare i kad se ponekad pokvare da su dijelovi skupi i da ih se ne moze naci nigdje na svijetu
Ne volim Kineze - jer jedu pascad
Ne volim Ruse - jer mrze Amerikance
Ne volim Engleze - zato sto je Aston tako skup

Volim Svedska auta jer su racionalno/funkcionalna
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
Dalje, Ascona, pa nema ciganskijeg auta (izvinite svi koji vozite) al realno stvarno, ok one stare sa rwd pogonom, al ona Ascona koja se voza kod nas, pa majko draga, em ruzno, em ma bezlicno skroz. Kadett isto, skorz bezveze auto, audi 80.

za ovo ces mi doc:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
dado307 je napisao(la):
a ovo sto neki kazu X6 ne valja il sta vec, to mi je presmijesno stvarno da ne bih komentarisao...

Onda nemoj to ni spominjati, ja sam spomenuo X6 i evo ponovit ću ti : to je debilno, kretensko, idiotsko, glupo, ružno, bezvezno auto, je li sad malo jasnije ?

Ako misliš na moj komentar u vezi tog auta ne treba te to brinuti.

X6 je idiotizam na 4 točka.

Ovo je moje mišljenje o tom autu i ostat će tako taman bio trajno baniran :icon_mad:
 
Član
- Mislim da golf 2 nije lose auto sa obzirom na godine koje ima ali sam ga zamrzio zbog likova koji ih voze (cast izuzetcima)i koji misle da je golf 2 najbolje auto na svijetu (a nisu vozili nista novije i bolje) t.j. zivot im pocinje i zavrsava sa pojmom golf2.
Cuo sam da je bilo i slucajeva da su djeca govorila roditeljima da ce svasta uraditi samo ako im ne kupe golfa2.:(
- Ford KA sto dalje od mene.Ruzan do bola.
- Renault twingo .Katastrofa, kao da je dizajner bio na nekim teskim drogama a tu je i talija blizu.
- Polo 1 , jad kao kovceg.

p.s.

Mislim da nije vazna marka vozila wv, fiat, skoda i mislim da nije potrebno pljuvati po odredjenom brendu vozila zato sto je vlaznik lud za fiatom ili fauve-om pa mrzi sve ostalo.
Smatram da je svaka marka manje ili vise solidna po kvalitetu a sad sto se tice kvarova to vec zavisi od nas vozaca koliko cemo cuvati nase ljubimce vozili mi daciju ili nesto drugo.

Pozdrav!
 
SašaCRX je napisao(la):
daj ljudi zakljucajte ovu temu, glupost je teska,samo se dzaba ljudi sukobljavljaju i to virtuelno :)

Ne znam zašto mene netko uzima u bilo kakvu raspravu zato što mi se gadi X6 jer je IDIOTSKO auto (mislim na koncepciju), jesam li ja možda nekoga osobno uvrijedio s tim.

Pojedinci jednostavno nemaju mozga ni odgoja ni pameti
 
Član
Ma kakvi zakljucavati, sta vam je...

Pravo je interesantno bilo do sada, sad cekam nastavak :lol:

I da, ne napisah koje mi se auto ne svidja, a koje svidja...

Sviđa mi se novo auto, ono mi se najvise sviđa, nije bitno koje je marke (osim ford ka)...

Mrzim auto koje te ostavi na cesti..
 
Top