auta koja nevolite i razlog

auta koja nevolite i razlog

dado307 je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Ne znam zašto mene netko uzima u bilo kakvu raspravu zato što mi se gadi X6 jer je IDIOTSKO auto (mislim na koncepciju), jesam li ja možda nekoga osobno uvrijedio s tim.

Pojedinci jednostavno nemaju mozga ni odgoja ni pameti
prva stvar, procitaj moj post, ja sam samo rekao da mi je smijesan taj komentar i nista vise
druga stvar, to sam rekao jer ocigledno nisi sjeo u taj auto nit si ga vozio, i nemas pojma o cemu se radi tu tako da mi je iz tog razloga tvoj komentar smijesan... i siguran sam da ga nisi vozio niti sjedio u njemu, jer da jesi ne bi pisao ovakve nebuloze
treca stvar, ne vrijedjaj se buraz jer ni ja nisam napisao da ti nemas mozga ni odgoja ni pameti... a po ovom tvom komentaru se vidi kome sta fali... ako ti jos nesto nije jasno javi se na pm pa cemo tamo rijesiti, a fino te upozoravam da se ne vrijedjas jer, NAPOMINJEM, ja sam samo rekao da mi je smijesan tvoj komentar, a ovo podvuceno sto si ti napisao, to je dno dna... ovo je forum, ne pijaca... sorry admini na off-u, na ovakve komentare ne mogu sutit :icon_exclaim:

@ Dado: Nisam na tebe mislio pod ovim boldiranim što si istakao, nisi me uvrijedio kao jedan tamo neki lik, znaš već koji, na njega sam popizdio. Zbog njegovog komentara upućenog meni ostajem pri svom komentaru. To nema nikakve veze s tobom. Čitaj postove malo detaljnije pa ćeš vidjeti o čemu se radi.
Nisam rekao da BMW X6 ne valja, nego da je ta koncepcija auta idiotska mislim na nekakav kvazi kupe-terenac.
p.s. nemam nikakvu želju sjest u taj automobil ili se voziti u njemu, da se razumijemo.

I ne znam zašto ova tema nije već zaključana jer je od dobrog početka ispalo sranje.
 
Član
MTR je napisao(la):
ev utrosio sam 20 minuta citajuc' temu :D

NE VOLIM auta koja su nesigurna , citaj : neispravna i truhla , ne volim auta koja za cijenu kostanja ne pruzaju ono sto bi trebala ..

sve ostalo mi se svidja , ja auto gledam kao cjelinu , sta cu mu ja ako lijepo izgleda a motor mu baraka , ne volim dizele jer svi misle da stede a u stvari trose vise nego sto misle ( 4x dizna - polovna 800-1000 KM , turbina od 1000 pa na vise ) za 2000 KM mogu nasut poplavu benzina , ovo samo navodim ko primjer ....

Ne volim Mercedesove benzince i dizele ispod 2500 kubika jer su tromi
Ne volim BMW-ove benzince ispod 2500 kubika - isto kao gore
Ne volim Audija - NIKAKO :lol::lol::lol:
Ne volim Opela jer daju dozivotnu garanciju :D
Ne volim Pezoa - zato sto svi misle da su dijelovi skupi
Ne volim Citroena - malo ih ima
Ne volim Fiata - jer svi misle da se kvari
Ne volim Americka auta - jer svi misle da puno trose
Ne volim Japance - jer svi misle da se ne kvare i kad se ponekad pokvare da su dijelovi skupi i da ih se ne moze naci nigdje na svijetu
Ne volim Kineze - jer jedu pascad
Ne volim Ruse - jer mrze Amerikance
Ne volim Engleze - zato sto je Aston tako skup

Volim Svedska auta jer su racionalno/funkcionalna

;););)
 
BHT Ovisnik
nema nista posebno da mrzim,al ne volim bmw kocku,svjestan sam da je to od starijih jedno od najboljih auta sto se tice voznih karakteristika,al sam ga davno zamrzio zbog raznih seljacina koje su to prije vozale i kako su ih sređivali,dok je sada to vec drugacije,npr. scanerova kocka mi je odlicna,al i dalje ih ne volim :)
 
Član
CoL3 je napisao(la):
nema nista posebno da mrzim,al ne volim bmw kocku,svjestan sam da je to od starijih jedno od najboljih auta sto se tice voznih karakteristika,al sam ga davno zamrzio zbog raznih seljacina koje su to prije vozale i kako su ih sređivali,dok je sada to vec drugacije,npr. scanerova kocka mi je odlicna,al i dalje ih ne volim :)

za srce si me ujeo , a baš sam imao fino mišljenje o tebi...
 
BHT Ovisnik
ja sam veliki obozavatelj bimera,namjeravam ga kupiti sebi poslije jette,ako se imalo na proljece sto god vise vjerovatno E39,ako ne traziti cu E34 ili E36,al kocku ne bih samo jer su u nas vecinom seljacine vozale
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ja sam veliki obozavatelj bimera,namjeravam ga kupiti sebi poslije jette,ako se imalo na proljece sto god vise vjerovatno E39,ako ne traziti cu E34 ili E36,al kocku ne bih samo jer su u nas vecinom seljacine vozale

ma šalim se ja , to je stvar ukusa , pozzz;)
 
Član
superman je napisao(la):
Ovdje izgleda svi mrze golfa zbog onoga ko ga voza ili zbog toga što je preuveličan u Bosni a niko da nešto konkretno kaže o autu, ja ću reći da je auto legenda za svoje vrijeme. A to što neki previše gledaju filmove kao Tokio Drift i sl, i hoće da to naprave na svome golfu i nemaju trunka znanja o tuningu i stylingu to se ne može reći da je za to golf i vw kriv.

hoce ljudi da draftaju sa golfom 1,6 dizel,,nije golf lose auto ako cemo prihvatit sto je,,sirotinjska majka,,NIJE NISSAN 350,,
ja mrzim na putu renola 11 vidit smuci mi se
 
Član
Ja sam se danas vozio u jednom autu(u taxiju) i to je od ovog trenutka auto koji najviše mrzim. U pitanju je golf 4 sdi automatic, o ljudi moji onaj auto bukvalno ne može da ide, a menjač teško đubre. Auto samo urla i to onaj traktorski zvuk, a ne ide uopšte. Da mi ga neko pokloni ne bih seo u njega, pre bih vozio mk2 1.6d 100 puta. Do sada sam znao samo za tdi automatic, ne znam dal je fabrički takav znam samo da je neopevano đubre.
 
Top