Zracno oruzje ( air gun , CO2 and stuff)

Zracno oruzje ( air gun , CO2 and stuff)

Član
mene je prije 2-3 godine izasao oko 500 km u Vitezu u fisu .Strasna puska samo ne znam gledao sam neke ove modele puski imaju sanzer od 5 diabola kako bi to lijepo bilo ne moras stalno natezati oprugu i savijat se :D
 
Član
Gamo extreme 10 metaka rotacioni sanzer CO2 punjenje

Kalibar 4,5 i 5,5
- Težina 3kg

- Izlazna brzina zrna:270m/s i 210m/s

Hatsan BT65 RB ( dostupan u Hrvatskoj ) cca 4000kuna
10 metaka manualno punjenje na zatvaracu iza kao karabin :D PCP puska

Kalibar 5,5
Duljina 1080mm
Izlazna brzina 360m/s

Težina 4,3kg


Nisam je osobno isprobao ali hvale je da je odlicna po cijeni i kvaliteti izrade

Gamo extreme 10 metaka rotacioni sanzer CO2 punjenje

Kalibar 4,5 i 5,5
- Težina 3kg

- Izlazna brzina zrna:270m/s i 210m/s

Hatsan BT65 RB ( dostupan u Hrvatskoj ) cca 4000kuna
10 metaka manualno punjenje na zatvaracu iza kao karabin :D PCP puska

Kalibar 5,5
Duljina 1080mm
Izlazna brzina 360m/s

Težina 4,3kg


Nisam je osobno isprobao ali hvale je da je odlicna po cijeni i kvaliteti izrade

http://www.monster-rbs.hr

evo ovde mozes u HR nabaviti dosta kvalitetne stvari od dijabola ekstra kvalitete do optike i dijelova .. Kod nas je 90% ovoga nedostupno
 
Član
osjecaj te vara :D

ako vec imas viska love za zabavu ganjaj ovo

FX Gladiator cal. 5.5

http://airguns-hr.com/index.php?option=com_content&task=view&id=15&Itemid=1

a evo procitaj dojmove momka sta ima to, i pogledaj grupe koje radi na 100 metara udaljenosti :D
 
Kod mene je Umarex model 62! Super precizna do 40 m ,a za dalje nemam podesavanja na nisanu!:lol:;)
Uzeo,radi zezancije...gadjam mete, konzerve, od zivotinja,samo miseve!:cool:
 
Član
serialgf je napisao(la):
koja je trenutno najbolja puska nama dostupna ovdje ,a da ne moram stalno metke stavljati ???
Zato ces morati pumpati zrak jer te puske imaju spremnike u koje se nabija zrak na tlak od 200 bara i vise.Uglavnom da ne crknes pumpajuci treba ti kompresor ali zato su daleko preciznije,nemaju trzaja a imaju veliku snagu. ;)


George je napisao(la):
koliko dođe taj hatsan u kiwiu :icon_question:
Najjeftiniji je u Obradovica u Capljini koji je zastupnik Hatsana,mene je lani izasao 280 KM.Uglavnom vrlo jaka puska,jelovu dasku debelu 2 cm probija na 35 metara.


bmwscaner je napisao(la):
osjecaj te vara :D

ako vec imas viska love za zabavu ganjaj ovo

FX Gladiator cal. 5.5

http://airguns-hr.com/index.php?option=com_content&task=view&id=15&Itemid=1

a evo procitaj dojmove momka sta ima to, i pogledaj grupe koje radi na 100 metara udaljenosti :D

Gladiator,uh da mi je para :icon_biggrin:
 
Član
Imam ovu crvenu zvjezvu to sam kao djete ganjao M za zabavu sa drustvom to ljeti malo.Gadjamo drveće ali nemam prigušivač.
ako netko bude od ovih sa foruma prodavao hatsana m125 nek javi i to mislim uzeti jer ga mogu nositi legalno a ovako mi izgleda da je dobra;)
 
Član
raymo je napisao(la):
M za zabavu sa drustvom to ljeti malo.Gadjamo drveće ali nemam prigušivač.
ako netko bude od ovih sa foruma prodavao hatsana m125 nek javi i to mislim uzeti jer ga mogu nositi legalno a ovako mi izgleda da je dobra;)
Os mijenjati tu malokalibarku za moju 125 icu :icon_biggrin:
 
Ljudi gdje ima uzeti one gumice sto idu oko otvora za dijabolu? Ima li gdje u Tuzli , Srebreniku? Potrosila se,pa da zamjenim... Hvala!
 
Top