Zracno oruzje ( air gun , CO2 and stuff)

Zracno oruzje ( air gun , CO2 and stuff)

Član
B.M - Floyd je napisao(la):
'bem li ga,ne znam nista. Bilo je to dok je jos bila nova,mozda sam ispalio oko 100 dijabola pa je i bila nesto jaca nego sada.I to da zlo bude vece nisam ju namjerno ubio.

:lol:
 
Selmir : Eto ga de sad :lol: Fino ti kazem . Uzeo konzervu,i odnio ju na neki panj,u selu to bilo,i udaljio se malo i reko aj idem gadjati.I macka bila na drvima,i ja fino promasim ( eto koliko sam precizan) i pogodim macku tu. Siva neka bila,gadna ko lopov :D
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Selmir : Eto ga de sad :lol: Fino ti kazem . Uzeo konzervu,i odnio ju na neki panj,u selu to bilo,i udaljio se malo i reko aj idem gadjati.I macka bila na drvima,i ja fino promasim ( eto koliko sam precizan) i pogodim macku tu. Siva neka bila,gadna ko lopov :D

:lol::lol::lol:
 
Ljudovi popusicemo svi po bananu a i Skaner ce nam se naljutiti :D
Puki: Ozbiljno ti kazem,zato sam je i ODSTRELIO,da me ne plasi po nocu .
GTI FAN : Ma jasta je brate.


:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
Diabole su jako vazne za preciznost puske i vazno je da su fino kalibrirane a ne da jedna propada kroz cijev a drugu jedva uguras.U prodavaonicama u mojoj blizini prevladava smece poput Binca koji je dobar za gadjanje krave,ili prosjecni gamo,zna li iko ima li na podrucju Hercegovine nesto dobro kao npr RWS.Scaneru u Kiwija gore cini mi se da isto nemaju neki izbor.
 
Član
badboy je napisao(la):
Nego , kak sa zakonom ... jel treba imati kakvu dozvolu il sta ?
U BiH se razlikuje po kantonima,negdje treba negdje ne,u Herc-Neretvanskom ne i zracne puske su u slobodnoj prodaji.U Hrvatskoj su u slobodnoj prodaji i cini mi se da nisu izglasali novi prijedlog zakona da je za zracne puske jace od 10 Joula (otprilike preko 200 m/s u 4,5 mm kalibru nakon kupnje potrebna prijava nadleznoj policiskoj postaji ali nema nikakve nabavne dozvole kao za vatreno gdje prije kupnje trebas izvaditi nabavnu dozvolu,znaci ljekarski pregled itd.Kupis je i samo prijavis bez obzira jesi li kaznjavan.Slavia 631 npr je slabija od tih 10Joula jacine ali npr Hatsan 125 ili ovaj Benjamin imaju cak oko 40 J.Zanimljivo u Srbiji je zakon o oruzju rigorozan a i u rep Srpskoj i cak je i za zracno oruzje prije kupnje potrebna nabavna dozvola,znaci ljekarski pregled,da nisi kaznjavan itd.....
 
Član
je izdržala je dugo mislim da čak i sad puca proslijedio sam je malom rodjaku... sad bi već mogao nabavit neku puškicu to ću ja sa scanerom dilerom riješit ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Diabole su jako vazne za preciznost puske i vazno je da su fino kalibrirane a ne da jedna propada kroz cijev a drugu jedva uguras.U prodavaonicama u mojoj blizini prevladava smece poput Binca koji je dobar za gadjanje krave,ili prosjecni gamo,zna li iko ima li na podrucju Hercegovine nesto dobro kao npr RWS.Scaneru u Kiwija gore cini mi se da isto nemaju neki izbor.


Ne znam meni onaj Kiwi nije nesto opremljen :icon_rolleyes: 70 posto stvari trenerke i ta roba :icon_rolleyes:
Pogledaj u Lovcu u Mostaru u starom trznom mozda nadjes nesto zanimljivo tu sam ja kupovao ali se nemogu sjetiti koja je marka dobre su bile 5.5 milimetara
 
Član
Imam c zastavu neznam koji je model samo joj sjebana cijev ,ja je slucajno posuo solnom kiselinom, ali naso samo u kaknju moamk prodaje cijev sa mehanizmom 30km pa cu uzet, pa sam mislio nagurat dvije opruge nekako pa da bude jaca jel iko to probo i dali se moze to uradit :icon_question: cuo sam price damoz pa nezz
 
Top