Zracno oruzje ( air gun , CO2 and stuff)

Zracno oruzje ( air gun , CO2 and stuff)

Član
Franki je napisao(la):
Ne znam meni onaj Kiwi nije nesto opremljen :icon_rolleyes: 70 posto stvari trenerke i ta roba :icon_rolleyes:
Pogledaj u Lovcu u Mostaru u starom trznom mozda nadjes nesto zanimljivo tu sam ja kupovao ali se nemogu sjetiti koja je marka dobre su bile 5.5 milimetara
A i cijene su im meni se cini paprene ;)
 
Marksman repeater,vazdusni pistolj...neznam specifikacija ali je dosta dobar..Imao sam takodjer samostrel,neznam ko je proizvodjas ali pise na njoj da je iz ceske republike...uvijek sam imao zelju za vazdusnom puskom ali imam trenutno precih stvari... :icon_smile:
 
Član
lov , gadjanje meta, konzervi macaka , susjedovi kokoski i slicno :D
Ja inace volim loviti poljske golubve , prepelice i cvorke , a ako imas dobru čeku zna nekad i fazan pasti a par puta sam i zeca skenjao.
A dok sam radio u pekari imao sam zadatak da one štakore tamanim a bilo ih je....
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
al koja je bit te puske... idete u lov sa njom ili onako koristite za gadjanje konzervi?? :D
Mozes i jedno i drugo,300-500 diabola kosta oko 10 maraka tako da mozes kadjati do mile volje. :icon_biggrin:
 
Član
@ franki Kiwi je najveci uvpznik oruzja u BiH ono je samo malo dio izlozen sve sta te zanima mozes naruciti ali dakle SVE. A ispod je streljana ako imas dozvolumozes pucati do besvijesti sa oruzjem po izboru. Naravno svaki metak placas i najam oruzja
 
Član
otac mi je lovac... ja nisam bas toliko za lov... vise volim ribolov, stap, camac i uzivanje... :icon_smile:
 
Član
Iako je da podsjetim kod nas lov zracnom puskom zabranjen.Ona je samo za streljastvo i sport.Dopusten je jedino adekvatnim vatrenim oruzjem ali who cares :icon_biggrin:
 
Član
ajd ti objasni da je lov zabranjen sutra kad mi ekipa dodje na tepsiju kosovaca i drozaka :D 30 komada je stradalo proslih dana sutra ce plivati u vinu LOL
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Marksman repeater,vazdusni pistolj...neznam specifikacija ali je dosta dobar..Imao sam takodjer samostrel,neznam ko je proizvodjas ali pise na njoj da je iz ceske republike...uvijek sam imao zelju za vazdusnom puskom ali imam trenutno precih stvari... :icon_smile:

Lijepa igracka Nermine.



GOLF TZ je napisao(la):
vise volim ribolov, stap, camac i uzivanje... :icon_smile:

Predosadno za moj ukus :icon_biggrin: .Uzivaj.



bmwscaner je napisao(la):
ajd ti objasni da je lov zabranjen sutra kad mi ekipa dodje na tepsiju kosovaca i drozaka :D 30 komada je stradalo proslih dana sutra ce plivati u vinu LOL
Au,ove godine je stvarno bila najezda kosovaca bar ovdje kod mene.Inace sam lovac sa polozenim lovackim ispitom ima 10 ak godina ali ovo ne pamtim da sam vidio.


bmwscaner je napisao(la):
@ franki Kiwi je najveci uvpznik oruzja u BiH ono je samo malo dio izlozen sve sta te zanima mozes naruciti ali dakle SVE. A ispod je streljana ako imas dozvolumozes pucati do besvijesti sa oruzjem po izboru. Naravno svaki metak placas i najam oruzja
Nije bas oruzje po izboru.Od pistolja samo 9mm.Ja sam trazio da pucam iz 357 magnuma i rekli su mi da to nedaju u izbor.Neznam jeli se sto promjenilo.
 
Član
Znaci imam ovog HATSAN M125 .177/1250fps koji otkida sa profesionalnim objektivom ne mozes fuliti i da hoces . Znao sam na 70 m pogadjati i 10tke na maloj meti . Znaci prezadovoljan. Kad okine odvali rame al sve ostalo je super ispaljeno milion diabloa i nikad nista samo podmazivo.

164489657_full.jpg
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
koju optiku imas gore? i koliko si nogare platio?

ovo je samo slika sa neta ,a moja je puska na vikendici , nemam nogare ja na svojoj ,a kontam da uzmem od ovog lika sa pika sto prodaje. Optika je neam pojma koja optika bila 650 km ,a puska 500 nidze veze :D

evo koja je optika nasao sam racun negdje u fioci :D
Konus pro 4x32

Konuspro%204%20x%2032%207266%20new.jpg
 
Član
Takav Hatsan je i kod mene isti i ja sam dosta zadovoljan sa njim a ima i dobru preciznost za tako jaku pusku.Inace model 125 je pretrpio brojna poboljsanja tako da vjerujem da je ovaj novi dobar dok su stariji imali vise mana.Puska je prejaka,probja oluk na drugu stranu ali na njemu je obavezna skupa i kvalitetna optika namjenjena upravo za magnum zracne puske jer tako jake puske razvaljuju optike za cas.
 
Top