Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
tibor987 je napisao(la):
nisi nisi, taman u mostar oko 4-ke dolazio...;)
ma bio sam siguran99% ali kako si u krivini proletio nisam odma skonto,taman te ja sreo onde negdje gdje je onaj lik kombija uspio parkirat tacno na krov hahahhaha....ono je golemo....treba i to znat:icon_rolleyes::lol:
 
tibor987 je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
extra su felge baš mi je drago da si i to rješio napokon što se tiče guma to je ok mjera samo vidi dal su ti došli prstenovi ako nisu kupi jer kad budeš montiro da izbjegneš vibracije prstenovi za to služe i jedan mali prijedlog krakove ispoliraj a rubove u mat crnu i to će da bude perfektno (sretno sa felgama da se navozaš zaslužio si zovem te ovih dana da ih zalijemo) samo naprijed drug :cool:

Misli da samo lice kraka bude polirano a bokovi kraka farbani u crno ? Ako si tako mislio, nije losa ideja uopce, samo pitanje tko ce mi znati to fino i kvalitetno odradit...bi li znao alen ? :icon_eek:

što se tiče tih rubova oštećenih to ti može alen ili netko drugi rješit vrlo lako zbrusi se oštećenje i malo nakituje i rješena stvar ni prve ni zadnje i onaj obruč baš te krajeve oštećene čitav krug bi ja u mat farbo ili sivu boju sa tvoje haube a krakove u neku sivu ludu boju ili poliranje znam momaka što extra polira al baš extra radio je auta od sarajeva do hrvatske momak radi strava neki dan je poliro one 19 ke felge sa onog bmw a što se voza po gradu što je ljetos bio na style u mostaru vidi skontaj uradi par fora u photo shopu pa odluči nemoj se zalijetat na kraju nebi bilo loše sve u jednu boju uglavnom vidi pa se odluči ako ti trebo ovaj lik za poliranje javi se imam ja njegov broj a inače se znamo extra;)
 
Član
@ almyir: joj vidio sam, liku pobjegao kombi preko nosa i nasukao ga na brdo, umalo nisam ispred sebe auto napucao, u sred krivine vidim bijeli dostavni auto stoji, jedva se zaustavi, pas mater grrrr...

@ dadao: druze smislit cu nesto, samo moram Trozica zamoliti da mi odvoji malo vremena da se zaigramo sa kombinacijama, ali i htio bi nesto na sportski originalni stih...;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Evo gotovi retrovizori, nisam bas super odusevljen s njima, prvenstveno zato sto se nije dalo uklopiti onaj dio kod drzaca retrovizora, jer da sam tamo radio lip da se uklopi ne bi mogao carbonsku kapu navuci preko, tako da je ostalo nekako poluzavrseno, ali rijesit cu i to sa vremenom...







...a sto se tice ostatka dusa ovog foruma koji su me gnjavili za felge, dosle su stilauto sr500 7x17" za nekih 630 marki...polovne su i treba ih farbat ( nesto mi vuce na mat crnu, ali vidit cemo jos, ionako vise nemam kesha ), i treba srediti ove rubove felgi jer su ostecene od trotoara i slicno...najbitnije da nisu usinute niti ispravljane...



...a ovdje se vidi 17" vs. 14" hehehe...



u planu sad nabaviti neke gume 205-40/r17, mislim da je mjera na odnosu BiH stanja puteva...

felge su ti ruzne da se neda gledati u njih.... :lol: ;)
a fabia je extra!!!!licno sam je vidio...
najvise mi se dopao zadnji branik i boja fabie...
 
Član
Dočekasmo i taj dan :cool:

Biće to super kad natakneš gume,a ionako je već spuštena.Jesi razmišljao da ofarbaš felge u boju te ćize preko haube ?

Nego,spominju te na početnoj strani sajsiga.ba pa reko ako nisi vidio,evo :lol: :

Tibor... sam ja iz Mostara, Plastik fantastik i zovu me cuner. Imam tatinu skodu koju napucavam. Ne stignem pisat na auto.ba al sam aktivan stalno na bh cuningu i karbonu. Cisti sam primjer ljudskosti i normalne osobe. Bicu najbolji na strit stajlu. Mrzim one sexualno isfrustrirane, opterecene supke i pedercine sa sajsiga koji zaradjuju pare tako da im udje. Ja sam ga imao sinoc i imam ga svaku vece,pa nisu ni frustracije tolike. Jos kad stavim sve plastike sto sam planirao ima da me primjete svugdje u mostaru, svaku moju prepravku odma primjete pa nemoze ni to proc neprimjeceno.
 
Član
@ ljuboje: shuti kakve je lik prodavao, jos sam i dobre ubo ;):lol:

@ s84: Ciganio brate, ali vise ne mogu haha :cool:

@ Schumi: Vidio sam vec da su me primjetili i napenalili pored al glavonea, nekog yugomajstora i ostatka ekipe, c.c.c.c.c :icon_rolleyes:

Evo malo experimentiram sa bojom felna, sta po vama najbolje pashe ?

1. Normala, boja alu-felni kao inace



2. Crne felne, sa crtom po rubu u boji auta



3. Glat crne felne



Evo jos slikice sto sam kemijao nesto...



---

Sto se tice felni, ovako normalne izgledaju na autu...





---

Ajde dajte glasa, da se lakse odlucim hehe...
 
Top