Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
ima i crnih, koje nisu skroz crne

npr. DaVinci Attivo
ALIM0024.JPG


Fondmetal R12

R12%20schwarz.jpg


itd.
 
tibor987 je napisao(la):

ovo je pravi kompromis.

spojio si najbolje od dva svijeta.;)

Kad vec ne zelis da budes "opak",onda bar uradi ovako,ali samo ih nemoj ostaviti ovakve kakve su trenutno.

Mislim,da sam ja na tvom jestu ja bi mat crnu naravno,ali eto nije ni ovo za bac't
 
Član
Covjece o kakvom ti "opakom" pricas kada je u pitanju fabia koja je slagana za style, mislis da ce biti opaka samo s crnim felgama? Ja kazem, i stojim iza toga, da ce izgledati ko KESA na crnim felgama, jedina kombinacija koja ioooole zvuci logicno je ono sto je Pike rekao, poliranje rubova i obavezno falca, a crno onda ostatak kraka.

Opako? Doci cu ti ja sa 14" celicarama i ZNAT ces na prvi pogled da sam "opak".


P.S. ma znam da se o ukusima ne raspravalja, al covjece, crna na autu koje nema nista crno na sebi i koje je svijetlije boje? Ma nigdje veze, bar ja tako mislim. LP
 
Član
tibor987 je napisao(la):
hjoooj, ja konto da cete mi pomoc, a isto mi sad....opet se dvoumim hah :icon_smile:

a ovo ?





samo ti vako uradi i nes pogrijesit, a skontaj i obrnutu kombinaciju krakovi crni a unutrasnjost ta " orginalana " pa vidi nemoj zuriti....
 
Član
dadao_style je napisao(la):
tibore jesi smješan ako ti sam neznaš za svoje auto odlučit kakve ti se boja felge najviše svđa onda neznam

jebi ga, svidjaju mi se obje kombinacije, zato i trazim drugo misljenje, jer su mi potpuno jednako mocne obadvije kombinacije... :icon_eek:
 
Član
mislim skoda je ovo.... kao da je bitno...... :cool: btw.... poliranje falca i ruba.... bi je ucinilo drugacijom skodom...:D
 
trizex je napisao(la):
Covjece o kakvom ti "opakom" pricas kada je u pitanju fabia koja je slagana za style, mislis da ce biti opaka samo s crnim felgama? Ja kazem, i stojim iza toga, da ce izgledati ko KESA na crnim felgama, jedina kombinacija koja ioooole zvuci logicno je ono sto je Pike rekao, poliranje rubova i obavezno falca, a crno onda ostatak kraka.

Opako? Doci cu ti ja sa 14" celicarama i ZNAT ces na prvi pogled da sam "opak".


P.S. ma znam da se o ukusima ne raspravalja, al covjece, crna na autu koje nema nista crno na sebi i koje je svijetlije boje? Ma nigdje veze, bar ja tako mislim. LP

Triza It's a joke! (u vezi "opakog"),no svejedno s obzirom da se kako kazes fabia radi za stajl,pa ne mora odmah znaciti da mora sva bljestat,bling bling-at i slicno,mozda tibor ide na stajling (izgled) rejsersog auta.

Ovo drugo,pa kakve veze sto je svjetlije boje,na takvim (svijetlijim) autima najbolje i pristaju tamne felge,na crnim autima su lose crne felge jer ih onda zaista potpuno "zatvore".

Tibore ba sto god da uradis,bit ce bolje nego prije:cool:
 
Član
Ma znam drug, ja generalno nisam neki fan crnih felgi al ima kombinacija od kojih i ja "padnem na dupe", poliran falc recimo i crna unutrasnjost, kad su bljestavo crno lakirane na bijelom autu ili tako ali na ovom autu to ne vidim da ide nikako....


Sto ljudi, sto cudi, sto zena, dvjesta sisa :D :cool::cool::cool:

I dobro si reko, sta god da uradi, valjda ce bit bolje neg sto je sad :p hehehehe
 
N

nenad

A da probas ovakvu kombinaciju boja, neznam kako bi ti islo uz boju auta:







 
Top