Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
tvojoj boji auta najbolje stoji tamna boja...ja ne bih polirao...ili tako kako jeste ili u crno(lak-crna,ne mat)...
to su slatke muke... :smajli10:
 
ma tiborce momce ja bih to u mat crnu,jest da se onda gube detalji felgi i izdaleka izgleda kao da vozis na crnim celicarama,ali opet da ih ostavis u ovoj boji u kojoj jesu onda ce bit skroz obicne,a to nije fazon.:D I plus sto ce sa crnim felama izgledat ko rejser,a na ko sminker. :D

Nego,konacno da ih uzmes,da znas da mi je drago bog tebe,ozbiljno,bas je bilo zajebano onako,autic pun nekih sitnih preradica,a nema ono glavno.Uglavnom sad si faca!;)
 
Član
jest esareni, jedan az normalno jedan za crno, isto tako ide i na ostalim forumima, sad ce tuca ispast haha :lol:

@ erol: Jesam druze, sad sam skroz zajeban, samo da slape nadjem negdje jeftine za prvu pomoc ;)
 
Član
pa tibore nabaci koju lijepu rijec na racun prodavca ovih felgi...cisto radi reklame... :lol:
najbolje sam odluci kako ces farbati...sad mi pade na pamet!malo pogledaj renoove modele(RS).zuckasta auta...crne felge...
 
Član
:icon_evil: ma covjece niposto crne, nece ni na sta licit, gube se svi detalji felgi pobogu, bolje na celicarama da ostanes onda!

Svijetlu boju obavezno da se istaknu!
 
Član
i ja se slazem ostavi kakve jesu zatvorit ces felge i auto sa crnim ili nekom drugom bojom
 

S84

Član
da... i ja kazem ostavi kako jeste... tamne felge samo zatvore auto, ubije detalje i onda kao da na celicarama vozis.. mislim to mozes i iz ovih slika vidjeti.. da ti je auto bijelo druga prica mozdaa... ali ovako.. bolje da su bling bling neko da ih tamnis....
 
Član
ima onaj momak na forumu sto radi poliranje felgi sto je radio spici itd itd e nek ti on il neko kao on ispolira sve s vanjske strane krakove i rub a unutrasnjost u lak crnu i bice perverzija
 
Top