Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
ok je cijena sasvim samo ti gume ne odgovaraju... vidi s frajom nek proda bez guma i uzimaj odma ovo je dzaba ;)
 

JD.

Član
Frenkie-3B je napisao(la):
druze i ja mislim da bi ti 16" bolje stojale na fabiji,kosto noke rece sa 17-kama auto ce se podici,i neces dobiti ono sto zelis

pa kad se auto podigne onda ga spusti.. a ako uzme 205/40 17 to mu je u 1-2% isti radijus tocka kao i ova 15ka tako da se auto nista primjetno ne podigne

ovako ako stavi 16ke na ove spojlere, ruzno ce izgledat sa strane sa rupom izmedju gume i blatobrana a kaze da ga ne moze spustit zbog lezecih...

jedno drugo vuce, ako hoces spojlere onda moras staviti i vecu felgu da to sve upotpuni...


p.s. tibore fabia ti nije njemacko auto :icon_confused::cool:
 
Član
JD. je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
druze i ja mislim da bi ti 16" bolje stojale na fabiji,kosto noke rece sa 17-kama auto ce se podici,i neces dobiti ono sto zelis

pa kad se auto podigne onda ga spusti.. a ako uzme 205/40 17 to mu je u 1-2% isti radijus tocka kao i ova 15ka tako da se auto nista primjetno ne podigne

ovako ako stavi 16ke na ove spojlere, ruzno ce izgledat sa strane sa rupom izmedju gume i blatobrana a kaze da ga ne moze spustit zbog lezecih...

jedno drugo vuce, ako hoces spojlere onda moras staviti i vecu felgu da to sve upotpuni...


p.s. tibore fabia ti nije njemacko auto :icon_confused::cool:

ma tibor se nada
 
JD. je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
druze i ja mislim da bi ti 16" bolje stojale na fabiji,kosto noke rece sa 17-kama auto ce se podici,i neces dobiti ono sto zelis

pa kad se auto podigne onda ga spusti.. a ako uzme 205/40 17 to mu je u 1-2% isti radijus tocka kao i ova 15ka tako da se auto nista primjetno ne podigne

ovako ako stavi 16ke na ove spojlere, ruzno ce izgledat sa strane sa rupom izmedju gume i blatobrana a kaze da ga ne moze spustit zbog lezecih...

jedno drugo vuce, ako hoces spojlere onda moras staviti i vecu felgu da to sve upotpuni...


p.s. tibore fabia ti nije njemacko auto :icon_confused::cool:

ok 17ke samo pazi da ti fabia nebude izgledala ovako visoko




skoro pa ko terenac:icon_rolleyes:
 
Član
Sta je sad, cas je dijete VW-a cas je Cehinja, hocete se odlucit vi konacno :lol:

Al kad smo kod felga ja bi najradije falc, a i nasao sam falciranu 17-sku samo ce mi iskrcit ovjes ko u pjesmi + nevalja ET qrcu :icon_rolleyes:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Sta je sad, cas je dijete VW-a cas je Cehinja, hocete se odlucit vi konacno :lol:

Al kad smo kod felga ja bi najradije falc, a i nasao sam falciranu 17-sku samo ce mi iskrcit ovjes ko u pjesmi + nevalja ET qrcu :icon_rolleyes:

bice da je zlocesto dijete VW-a
 
Član
bulex je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Sta je sad, cas je dijete VW-a cas je Cehinja, hocete se odlucit vi konacno :lol:

Al kad smo kod felga ja bi najradije falc, a i nasao sam falciranu 17-sku samo ce mi iskrcit ovjes ko u pjesmi + nevalja ET qrcu :icon_rolleyes:

bice da je zlocesto dijete VW-a

:lol::lol::lol:
 
Član
Puca me nostalgija haha..


Kad se sjetim, suza krene
Zamirisu uspomene
Svake slike moga auta
I djecijih obicaja

Prepoznah ljepotu tvoju
Sto probudi rasipnost moju
Kad sam s tobom, vozilo moje
placem jace, govorim "skupo li je!"

Oj, Fabijo, lijepa li si
Cehinjo, zlatna ti si
benzinsko srce ponosno je
benzinu, gorivo moje
Jedna placa, a nas dvoje

Kad prijatelj k' moru krene
Ti se tada sjeti mene
Mojoj pjesmi budi tema
Za sve one pare kojih nema

Ajde zlatno i sivo moje
Za te, dat cu sve tri stoje
Zaturirajmo sad pred svima
Neka vide da u Fabiji konja imaaaaaa.....

---

E dosta zahebancije, evo malo usporedbi, nasao stare slike na kompu...

Prije:



Sada:



Prije:





Sada:



Prije:



Sada:





---

Da napomenem, dosadno mi je ! hahah :D
 

JD.

Član
Frenkie-3B je napisao(la):
ok 17ke samo pazi da ti fabia nebude izgledala ovako visoko




skoro pa ko terenac:icon_rolleyes:


pa zato je spusti.... :icon_rolleyes:

a ne moze nikako ruznije izgledati od 16ki bez spustanja sa plastikama okolo ...
 
Član
ja mislim da su ovo 18ke na crnoj fabiji a mozda cak i na sivoj... nisu ni priblizno ovoliko velike 17ke na nasim autima... bujrum pogledaj moj auto :) jest drzip al nisu ogromne felge :) al dobro moj je bio na felgama 15ak dana i ide u pod odma 1-og aprila :) nek struze boli me dupe ionako je dvosjed niko ne sjedi nazad nikad :D

a i ti tibore ko taxi cuj uvijek mu puno auto... kad ti je rodjendan da ti kupim firmu taxi za krova i brijes :)
 
Top