Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Zastava 750 Sport edition... radii se, radi..

pa da ako ne bude to to, lako je odlijepiti a nije tesko ni zalijepiti :icon_biggrin:
 
Legend
RE: Zastava 750 Sport edition... radii se, radi..

jako fini poslovi ,....

jedan prijedlog ,.....na zadnjoj haubi je grill od nekog auta,pa ostao je krug gdje je bio znak....mozda naci lajsne i ukinuti onaj znak da resetkice budu ravne kako treba do kraja ?

sto se tice felgi , odlican posao prelijepo ispale , mislim da ce tako i izgledati na fići , samo mozda ti se pocne guliti ili jufkati folija kad se ugrije disk i dobos od kocenja ;)

jedva cekam gotove slike,biti ce ovo nesto jako lijepo za vidjeti ;)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition... radii se, radi..

enesss je napisao(la):
jako fini poslovi ,....

jedan prijedlog ,.....na zadnjoj haubi je grill od nekog auta,pa ostao je krug gdje je bio znak....mozda naci lajsne i ukinuti onaj znak da resetkice budu ravne kako treba do kraja ?

sto se tice felgi , odlican posao prelijepo ispale , mislim da ce tako i izgledati na fići , samo mozda ti se pocne guliti ili jufkati folija kad se ugrije disk i dobos od kocenja ;)

jedva cekam gotove slike,biti ce ovo nesto jako lijepo za vidjeti ;)

hvala enessse :icon_smile:
a nebi se trebalo toliko grijat ipak kod njega su dobosi i naprijed i nazad.. pa kad se pocne odlijepljivat opet zalijepim :lol:
 
RE: Zastava 750 Sport edition... radii se, radi..

sve odlicno, samo kad bi taj kilometar sat od yuga zamjenio za neki drugi, nesto mi odudara :icon_smile:
 
RE: Zastava 750 Sport edition... radii se, radi..

Felgice su ispale odlicno :) ;) samo i ja predlazem abarth znak napred umjesto zastava ... i taj kilometar sat preraditi tu plastiku okolo da se fino uklopi ili staviti neki ljepsi sto rekao street racerr ;) ;) ostalo je perfekcija ! :cool:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition... radii se, radi..

obavezno abarth znak

http://www.amtvehiclerental.com/images/abarth_badge.jpg

i nesto ovako preko vrata

http://www.zercustoms.com/news/images/Fiat/Fiat-Grande-Punto-Abarth-SuperSport.jpg
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition... radii se, radi..

Bem ti s***e kako mocan fico:icon_eek:...Ovakvog ficu u zivotu nisam vidio mogu zamislit kakav ce biti kad se zavrsi:cool::cool:;)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition... radii se, radi..

a joj sto bolesno izgleda sunce mu njegovo :O svaka vam cast stvarno :) :cool:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition... radii se, radi..

e nek si vala dokazao da i ti nesta radis:cool::cool::cool::cool:

samo naprijed, zavrsavajte to:icon_biggrin:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition... radii se, radi..

za znak neznam da li ce htjet Abarth ali za crtu u dnu vrata to ce biti samo smo mi mislili na plavu i nezz sta napisati abarth ili zastava:icon_question: plava jer je
rezervar plav...
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition... radii se, radi..

Svaka cast brate ovo je mali korak za svijet ali veliki za bh vozilice :))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top