Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Zastava 750 Sport edition.... ponesto se uradilo...

:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: zaprepastio sam se svega mi :cool: svaka cast na projektu nebih nikad mogao zamislit da moze ovako izgledat :icon_biggrin: bit ce odlican kad se sve svede od radova

sretno do finish-a ;)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition.... ponesto se uradilo...

Ficoni ce da bude pojava....samo naprijed jedva cekam da je vidim zavrsenu, a aBd i na nekom okupljanju ćunera...:cool::cool:
 
RE: Zastava 750 Sport edition.... ponesto se uradilo...

evo upravo gledam sa suprugom i govorim joj kako cemo sebi sloziti ovakvu masinu kad nam malac polozi.......bas me je kiselo pogledala,hehehehe

Zene su zene,vecina njih nema srca da bi gledale ocima,da bi voljele dusom,da ne razmisljaju mozgom,da se zaljube u tuniranog ficu ;)

Jako profesionalno uradjeno,svidjaju mi se detaljni rad i visok stepen kvaliteta ;)
 
RE: Zastava 750 Sport edition.... ponesto se uradilo...

nermin suljagic je napisao(la):
evo upravo gledam sa suprugom i govorim joj kako cemo sebi sloziti ovakvu masinu kad nam malac polozi.......bas me je kiselo pogledala,hehehehe

Zene su zene,vecina njih nema srca da bi gledale ocima,da bi voljele dusom,da ne razmisljaju mozgom,da se zaljube u tuniranog ficu ;)

Jako profesionalno uradjeno,svidjaju mi se detaljni rad i visok stepen kvaliteta ;)

Dobra ti ta zena kad hoce s tobom sjest i gledat ovog lambor... onaj ficu .
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition.... privodi se kraju =)

Svaka cast druze ;) Auto je fenomenalno :icon_eek:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition.... privodi se kraju =)

premocan, dok se sklopi do kraja bit ce to odlicno, svaka cast mario, i tebi i caletu,, i dariu ako vam je sta pomagao:icon_biggrin:
 
RE: Zastava 750 Sport edition.... privodi se kraju =)

predobrooo, i unutra je skoro ko ferrari :cool:

ovdje samo treba neki dobar motor npr od yamahe R1 ili od hayabuse i to je to :icon_twisted: ne uklapa se ovaj trenutni u ovaj ostali setup. :cool:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition.... privodi se kraju =)

Jeste ove prekidače namjerno okrenuli drugačije ili,...?
Ko je radio enterijer, vi ili,...? Mala mi je zamjerka što je nekako sve krivudavo, mislim na šavove, nekako kao da nije dovoljno pažnje i preciznosti posvećeno? Isto tako i na sjedištima.
Daleko bilo da mi se ne sviđa, stvarno sam oduševljen ovim vidom tuninga na starijem autu, a da nije za anti teme, ali mora i neko neku sitnu zamjerku da nađe, mrsko mi pisati, EXTRA i staviti neki cool smajli.:D
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition.... privodi se kraju =)

I ja sam primijetio da šavovi krivudaju i nisu baš precizni ali komplet gledajući auto to se mora zaboraviti, kao da ga je radila neka priznata tunerska kuća :cool:
 
RE: Zastava 750 Sport edition.... privodi se kraju =)

E baš bi se ovdje uklopio dobro jedan stroj od 750-1000ccm ili tako nešto, znam da za to treba i para i vremena ali sa ovakvim izgledom takva kombinacija bi bila preluda... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top