Wörthersee 2011

Wörthersee 2011

Član
bio sam prosle godine ..jer sam radio tamo bas na jezeru..i stvarno bih preporucio da ko god moze da ode jer to je nesto prejako..
Svi su ljudi slozni i stvarno samo se pije i tulumira ..
 
Član
Ima li neko ko je već bio da podijeli više informacija o eventu? Kakva je procedura, kad se dolazi, parking, koliko ljudi inače bude, smještaj (cijene, raspoloživost, itd)?
 
Član
AKo nekome treba Hotelski smijestaj u Klagenfurt-u nek se javi
ja najvjerovatnije idem 2 na 4 juni gore
 
Član
Ja sam u Klagenfurtu od cetvrtka do nedelje gledat cu da navratim bar jedan dan do Reifniz-a :)
 
Član
ja idem odavdje 99% u petak sam tamo 3.6,u subotu je zadnji dan i tad ne bi isao,jer nece biti svi tu vjerovatno,dakle iz beca za klagenfurt i to je tamo,vama iz bih je dalje doci do beca pa tamo ici...
mozemo se naci u klagenfurtu negdje,ako neko zeli
 
Član
idem kao i svake godine..bice ekstra
uvjek jeftinih djelova koga interesuje..najbolje je prvi i drugi dan
 
Član
mislim da lijepo vrijeme odredjuje kad ce poceti,mnogo prije odrede datum,a oni koji dolaze uzmu godisnji tad,jer oni sve sto imaju je neko auto vrijedno npr 50 000 eur i vise :)
 
vala mogo sam i ja vw gewindi napakovat u gepek pa doc iz beca...kako su dobrodosli ovi sa opelima? :icon_eek: inace skontajte neku rutu kud idete pa da se ljudi organizuju i svi da se nalazimo na toj odredjenoj ruti...pa odkle ko ide...
 
Član
ne bi ti preporucio da ides sa opelom,desavalo se i desava se da auta izvan vw grupacije budu izgrebana od pijanih švaba...
lamborginije porschee i ta super auta niko ne dira.
al fiat opel i to ne bi preporucio da se pojavljuju tamo,bude svakakvih budala,kao i kod nas:) dosta ih je pijano non stop jer alkohol se toci u enormnim kolicinama
 
Top