Wörthersee 2011

Wörthersee 2011

Član
ako se bude dogovorilo, nadam se da ce nas ici bar 5 iz bosne... i da se nadjemo sa ekipom u hr
 
Član
Bilo bi dobro da se organizira odlazak ekipa iz BiH i ekipa iz HR u koloni lagano do gore...


Samo ako bude dovoljno love idemo gore, tako da se nadam da cu uspjet sta love skuckati pa da vidimo i taj spektakl :D
 

MTR

Član
ajjj sto proda golfa , mogao sam s jednim tankom i otic i vratit se , a ice se abd , nit je daleko nit skupo , 2-3 u autu po stojanku i dosta
 
Bice dobro ne sumnjam, kao i uvijek.
Samo da vas upoznam, ukoliko niste sa time upoznati, sad kako je uveden bezvizni rezim, ukoliko nemate garantnog pisma granicari vam imaju pravo traziti na uvid 45 eura u Italiji je (razlikuje se od drzave do drzave, ali u Austriji mislim da je 50) za svaki dan boravka u drzavi, a ako se ide sa garantnim pismom onda samo oko pola marke se placa dnevno osiguranje. Cisto da znate, ima jos nekih caka novih sto su uveli, ja sam se bas iznenadio neki dan kad mi rece da eurice trebam pokazati...
 
Član
Vi sto idete vec par god ne bi bilo lose da nas malo informisete za cijene putarina, pa gdje se moze naci jeftino prenociste, itd...
 
Član
pa trebam ponijeti 500e... :lol:
pa taman toliko ce mi i trebati za kvarove na golfu do tamo... :lol:
 
Član
upad je cini mi se 2,5 eur po osobi,s tim da je parking cini mi se 10tak eur dnevno,ali malo dalje od samog eventa,eh sad ako ces uci unutra sa autom 30-40 eur je upad za auto,detaljnije ima na oficijelnoj stranici,ne mogu se sjetiti tacno.

ako neko hoce da tamo noci onda vec treba traziti smjestaj ako vec nije rasprodano,putarina za austriju je oko 10 eur 7-10 dana,kupujem godisnju pa nisam siguran.
u svakom slucaju bez budalasanja po autoputu i tamo sa autom,jer ima dosta murije koja zna zaustaviti sa mobilnim tehnickim pregledom i na licu mjesta iskljuci iz saobracaja :D:D

kroz cro vam treba oko 22 eur od zupanje do slovenije,kroz sloveniju 15 eur vinjetica 7dana.
ah da ko hoce moze i kampirati,ima i za to mjesta predvidjena,ne znam kak je tu sa cijenama
 
Legend
šura mi zivi u blizini jezera......ako nista kao posjetioc bi sa njim volio otici
a ako Bog da nekad i svojim vw-om.................samo i o tome sam razmisljao i sjetio se kako su nam susjedi Hrvati imali malo problema sa policiom.....pre nisko....pre siroko ovo / ono ,inace austrijski zakoni su jako rigorozni po pitanju naseg "hobia"
jedino dignuti i suziti auto kao normala,....pa se tamo negdje sriktati i uzivati
 
Tamo se i karter postuje :D

gledaju koliko ti je auto visok, da li su dimenzije pneumatika vece od tvornicke dozvoljene i brdo stvari zato neki dovoze auta na prikolici :icon_biggrin:
 
Legend
GolFanatiCars je napisao(la):
Tamo se i karter postuje :D

gledaju koliko ti je auto visok, da li su dimenzije pneumatika vece od tvornicke dozvoljene i brdo stvari zato neki dovoze auta na prikolici :icon_biggrin:

bravo..........:lol:
 
Top