Wörthersee 2011

Wörthersee 2011

Član
27291_Plakat%20Woertherseetreffen.jpg

http://www.woertherseetreffen.at/de/home/woerthersee-2011-w%C3%B6rthersee-2011/
eto ukinuli vize, jedne godine nadam se i moj wagen vidi ovo
 
i ja sam nesto razmisljao kad cu ako ove godine necu samo ako najjutucajniji faktor bude dobar mozda se i ode

vjerovatno ce bit puno zainteresovanih sa foruma i prosli godine je bilo dogovora :icon_biggrin:
 
Legend
uuu.. ovo ce da bude spektakl..
nadam se da ce biti vise posjetioca iz nase drzave sada kada nema viza..
 
Član
pokusat cu bas tada da se nadjem u austriji kod rodbine bas u ovo vrijeme pa da i to cudo vidim :)

a nebi bilo lose organizaovano po 5 ljudi na auto , podjeliti troskove, nije nam ni daleko ;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
pokusat cu bas tada da se nadjem u austriji kod rodbine bas u ovo vrijeme pa da i to cudo vidim :)

a nebi bilo lose organizaovano po 5 ljudi na auto , podjeliti troskove, nije nam ni daleko ;)

Jedino dobar VW multivan pa ekipa ode turisticki da pogleda. Nevjerujem da u nekoj pili, sa 8j, gewindama, 45- profilom, neko zeli stavit 5 ljudi.
;)

Ovo fakat vrijedi posjetit, al' nazalost i ove godine za mene ostaje san.
 
ja vec kapariso 10 dana na moru :-(
Stoga moram namoliti rodicu da se ove godine uda(Osterreich),pa da malo kofol maksuzija odem gore....
 
Član
Meni je zivotna zelja otici na ovo cudo, essen i treffen...ali ovegodine sam skoro siguran da cu propustiti kao i prosle...gore idem tek kad zavrsim auto da bude pic pic po mojim zeljama...
 
Pada mi datum 4.6 na dan moje svadbe, tako da ove godine propustam,al iduce godine ce mi ovo biti blizu,jer cu gore da nastavim abd svoj zivot....Valjda jaka ekipa ide iz Cazina...Sretno Momci...
 
Top