Wörthersee 2011

Wörthersee 2011

Član
Bio sam proslegodine imam brata u klagenfurtu pa smo isli svaki dan stvarno je ekstra imam par videa i slika.jednom prilikom cu ih stavit poz

dado gti
 
čuvajte se ako mislite da idete pola se vrati bez auta ili olakšani za 1000 do 2000 eura neki koji nisu upoznati imaju stvari na koje morate da pazite ima vise na vwc o tome kako su momke oderali sa kaznama za ispuh felge ovjes itd a i kod nas nitko nema ni jednog atesta ni slicno a kod njih se to sve gleda i meni se prosle god islo al sam odusto kad sam vidio sta su momcima radili na cesti to mi netreba dok platis neke kazne mozes ovdje zivit dugo dugo
 
Znam sve i sve sam pricitao na vwcc...jer sam prosle god htio sa svojim mk1 gore, al sam odusto zbog felgi...siroke puno...i puno spusten auto, ove god idem taman da gori sve,imat cu uske 15-ke i jos uze gume, upisane u prometnu i ovjerno...a osstalo je sve original i auto nece bit previse spusten...min je 11cm..tak nes ce i bit...a za gewinde je poterban tuv od proizvodjaca, to imam...a znam da ce nac neku sitnicu da napise kaznu, al nema veze....provod gore jeeeee odlican...
 
Član
marko mk1 je napisao(la):
Kad si ti mislo gore, ja cu 14-og...i ostajem do kraja, do 19-og...,

Pa ne vjerujem da ću prije 16-og i osto bi samo 1 dan, sutradan naveče nazad. Šta si za smještaj riješio, Worthersee ili Klagenfurt?
 
Član
Schedule
May 18, 2012

Friday:
5pm-Open the gates
5-8pm Registration
5-8pm Forge’s Low Down Show Down and Sound Off Contest
9-11pm Klutch/Unitronics Party and Wheel Release
11:15pm Buses start picking up
Midnight-Gates Locked/Security takes over

Saturday:
7-9am Buses Pickup
8am-Gates Open/Registration begins
11am-Registration closes
3pm-Trophy Announcement
3:45pm-Start Trophies/Giveaways
6pm-APR Cookout begins
9-11pm Bus Pickup
2am-Gates Locked

Sunday:
11am-Mountain Cruise
Noon-Lunch
2pm-Best of SoWo Presentation
4pm-Clean up
 
mirso je napisao(la):
marko mk1 je napisao(la):
Kad si ti mislo gore, ja cu 14-og...i ostajem do kraja, do 19-og...,

Pa ne vjerujem da ću prije 16-og i osto bi samo 1 dan, sutradan naveče nazad. Šta si za smještaj riješio, Worthersee ili Klagenfurt?

Nezz adresu jos...bit cu na jezeru sa ekipom vwcc, bio sam prosle god s njima, kod nekog Rustica...nezz, moram pitati tocnu adresu, i spavam u satoru...
 
Top