Wörthersee 2011

Wörthersee 2011

Član
Zato i jesu smislili BBS RM/RS i gewinde, dodes na granicu auto normalne visine i 6 J svi kotaci, dodes na event karter spojen s asfaltom a felge 9 i 10 J hahah
 
Član
I Bihac ove godine ide na Wörthersee jeeeeeeeeee
Lako cemo mi tamo prepoznati jedni druge hehehe
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja imam u planu da idem ove godine, moramo se dogovorit da nas vise ide ako ima zainteresovanih ;)
 
Član
otvoricemo ponove temu pred polazak, sta, kako,gdje itd... obavezno da idemo skupa svi, posebno je bezveze..
 
Početnik
bio prosle godine a i ove ako bude sta zanimljivo, neznam ja sam prosao sve granice na gewindama i 19kama normalno..

nije problem gewindi , problem je ostalog

za dobar auto vas niko nece dirat niti na jednoj granici , ok ono malo veca kontrola da se uvjere da ne prevozite kurde i drogu...

problem je sa ovim mahala tuning autima....
 
Ja sam pozvan kod famelije koja zivi u blizini da dodjem, bas radi ovoga planiram ici, sad vidit cemo, valjda necu imati nekih problema koji ce mi pomjeriti planove, jer bi bas volio ici na ovaj dogadjaj, vec par godina sam slike pregledao i videos, jednostavno, mora se otici :D
 
Član
ljuboje je napisao(la):
superman je napisao(la):
felge u gepek, gewinde u gepek :icon_biggrin:

he,he pa platis carinu... :icon_smile:

ma lijepe nase zivinice...
blizu,a uvijek zanimljivo... :icon_smile:
:123::smajli21:
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D na sledecem race-u ce biti cekicima udaranja...


ne radim nigdje, ni felera neam znaci ideeeemm ali ako s neba padne hiljadarka...
 
Član
U zadnjih 10ak godina bio sam 4-5 puta

Veoma zanimljivo ali je po skupo biti tu pogotovo ako ostajete 3-4 dana

Ja da sam na mjestu ponekih sjeo bih pred kompi i lagano pogledao prvo za smjestaj

Hosteli su veoma popularni, uredni i kud i kamo jeftiniji od hotela

Kampovanje je opcija koja je super ali ako zelis spavati makar i 5 minuta tokom noci ponesi zalihu cepica za usi

Sto se tice kuliranja kroz Reifnitz i ostala mjesta sa vozilicom potrudi se da ti je kvacilo mekano inace ces imati lijevu nogu ko Schvarzeneger, toliko puta ces potisnuti papucicu!

Ako neki od vas stvarno zele provod bez srkleta ostavi vozilicu kuci, nadji smjestaj na internetu i onda fino na avion/voz/bus ...... kako ko zeli i onda fino uzivaj bez srkleta oko auta, parkinga, goriva, carina, putarina, kvarova i jos milion ostalih negativnih stvari vezanih za voznju
Lijepe tene jarane i lagano obidjes sva mjesta sa pivarom u ruci :)
 
Sambo je napisao(la):
U zadnjih 10ak godina bio sam 4-5 puta

Veoma zanimljivo ali je po skupo biti tu pogotovo ako ostajete 3-4 dana

Ja da sam na mjestu ponekih sjeo bih pred kompi i lagano pogledao prvo za smjestaj

Hosteli su veoma popularni, uredni i kud i kamo jeftiniji od hotela

Kampovanje je opcija koja je super ali ako zelis spavati makar i 5 minuta tokom noci ponesi zalihu cepica za usi

Sto se tice kuliranja kroz Reifnitz i ostala mjesta sa vozilicom potrudi se da ti je kvacilo mekano inace ces imati lijevu nogu ko Schvarzeneger, toliko puta ces potisnuti papucicu!

Ako neki od vas stvarno zele provod bez srkleta ostavi vozilicu kuci, nadji smjestaj na internetu i onda fino na avion/voz/bus ...... kako ko zeli i onda fino uzivaj bez srkleta oko auta, parkinga, goriva, carina, putarina, kvarova i jos milion ostalih negativnih stvari vezanih za voznju
Lijepe tene jarane i lagano obidjes sva mjesta sa pivarom u ruci :)

mislimsambo da imas cak na jednom snimku kako proletis sa audi-em..bas cu pronaci pa ti staviti link.... cini mi se od prosle godine...jesi li bio prosle tamo?

ljuboje je napisao(la):
superman je napisao(la):
felge u gepek, gewinde u gepek :icon_biggrin:

he,he pa platis carinu... :icon_smile:

ma lijepe nase zivinice...
blizu,a uvijek zanimljivo... :icon_smile:
:123::smajli21:


ten ko da si 10 dana bio na moru,noge i guza utegnuti kao da ti je Claudia Schiffer privatni trener,uz to se trostruko zadovoljis jer si jednu kartu platio a gledao:
1. Street race
2.Box match
i
3.Koridu
to nigdje nema,dodjite nam ... sa vasim vilama,pardon....vasim Pilama :D
 
Član
Sambo je napisao(la):
U zadnjih 10ak godina bio sam 4-5 puta



Sto se tice kuliranja kroz Reifnitz i ostala mjesta sa vozilicom potrudi se da ti je kvacilo mekano inace ces imati lijevu nogu ko Schvarzeneger, toliko puta ces potisnuti papucicu!

Ma drug navikli smo mi na pritiskanje kvacila. Znaju Sarajlije o cemu pricam...
 
Član
Nisam bio prosle godine zbog kojekakvih obaveza pa se nadam da cu ove godine biti tu

ado_d je napisao(la):
Sambo je napisao(la):
U zadnjih 10ak godina bio sam 4-5 puta



Sto se tice kuliranja kroz Reifnitz i ostala mjesta sa vozilicom potrudi se da ti je kvacilo mekano inace ces imati lijevu nogu ko Schvarzeneger, toliko puta ces potisnuti papucicu!

Ma drug navikli smo mi na pritiskanje kvacila. Znaju Sarajlije o cemu pricam...

Znam sta mislis jarane pocesto sam i ja zaglavljen u saobracaju u Sa
 
Top