Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

da u mene tablica lize po podu.... ali - prosla sam kroz tuzlu hahaha..
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

Skroz fine felgice, ali kako kazu prethodni clanovi samo spustanje i extra ce bit ;)
Jesi li ove felge nove il polovne uzeo? I ak nije tajna kolko si ih platio?
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

kompenziro :) a bice spustanje i nazad distance samo sad nemam love al uskoro ce i to bit nemogu ga gledat ocima kolko je visok :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

evo i opruge uzete... tnx too www.meprobh.com i nicku catto preko kojih sam nabavio fk suspension springs :) 35/40 spustaju a montiranje sutra danas nisam mogo stici tako da sutra slike auta... :)



 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

Joooj drug, al ce nekome bubrezi da plesu hehe....brzo to na auto stavljaj :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

tibor987 je napisao(la):
Joooj drug, al ce nekome bubrezi da plesu hehe....brzo to na auto stavljaj :)

heh za ljepotu se treba zrtvovat :):)

a sto se tice brzine postavljanja da znam sam vec bi uveliko dole sarafo na njemu i prljav do laktova bio a ovako valja cekati jbg :D:D ajd bit ce to sutra ok :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

:D Jebiga drug, ja ti rekoh :) Vidio sam danas Pola u prolazu, znao sam da nece biti dovoljno 35/40 :)
 

JD.

Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

Pike_gti je napisao(la):
trizex je napisao(la):
da ti nije malo 35/40? :)

evo sad montiro opruge i zamisli sta... mako nije opet visok... sto znaci 35 40 mu je daleko premaleno :p:p valja uzet 60 40

iskreno da ti kazem sve opruge su sranje, samo gewinde druze...

opruge dolaze u obzir na nekom fabricki spustenom autu na kojem nema puno prostora za spustanje pa su opruge dovoljne... ili na autu sa ogromnim felgama koje takodjer dovoljno popune blatobrane pa opruge budu taman

za sve ostalo samo gewinde, ja sam se tako opekao pravo i nikad vise ne bi opruge kupio...
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

dzaba ponavljat da za gewinde nemam para jedino ako prodam bubreg a i da imam nebi ih uzeo na ovaj auto nego na sljedeci koji nadolazi tako da... probacu sa 60/40 oprugama one bi trebale da ga zakuju...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top