Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije fer pike, ti bi odma gospodsko auto, neka te na polu zanimljivije u njega bacat pare kad znas da opet imas 60ak konja :lol:
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

:icon_smile:

Pike_gti je napisao(la):
da malo osvijezim topic...

felge vise nisu na prodaju niti ce biti :) ostaju na polu samo ce se uzet sve 4 nove gume 215 40 i 225 40 17... ne prodaju se vise iz razloga sto su ljudi bezobrazni i sto neznaju cijenit tudje stvari... svi bi nesh dzaba ko da sam ih ja ukro a ne platio stoga nek stoje ipak su jedinstvene na ovim prostorima... ogroman koeficijent bezobraznosti kod kupaca koji nude "kifle, gedore, bosch pumpe i tepsije razljevaka" za njih a ja nisam na zutom da bi ih za dzaba dao :)

sto se tice pisma tuning djeda mrazu izgledalo je ovako nekako...
wish list:
gewinde
sve 4 nove gume 215 40 17 i 225 40 17
maska bez znaka (specificna)
pragovi (oem)
lumar
jos koji xenon kit
farbanje svih plasticnih dijelova u boju vozila
led stopke i smoked trece stop svijetlo

nakon toga ide presvlacenje u koza-alcantare kombinaciju te farbanje nekih sitnica iz enterijera u boju auta

pa onda na kraju double din player a u vrata i gepek dls ozvucenje...

ambicije su velike a finansiska kriza u spicu...vidjet cemo kako cu se dokotrljat na prvi sr ja se nadam sa 75% ovoga...

pored ovog svega postoji jos jedna dilema oko kupovine novog auta sto znaci da bi polo ostao gradski autic i ovako tuning zajebancija a uzeo bi sebi nesh novo u full opremi :)u igri je golf 6 highline 1.4 tsi bio ali uz malo istrazivanje udje u opciju i peugeot 308 2.0 hdi sa feline paketom opreme... peugeot je dosta dosta povoljniji i mogu rec atraktivniji od golfa al ipak srce vuce vw-u i njemcima... u igri je bio do skoro i neki audi a5 ali se od toga odustaje radi finansija...

pa eto vidjet cemo kakvu ce srecu donijeti 2009 godina ja se iskreno nadam najvecu pa da ostvarim sve svoje zelje i zavrsim godinu na faxu :)


pozz svima i sretna nova 2009



kriza jasta je:lol:
 
Član
pa ako proda pola, da se prelomit nesto para hehe...ja bi sebi 1.4 tsi motor i mjenjac u fabiju, i ja sretan ko dijete :lol:
 
Član
Za te pare sto ti kontas mozes uzeti Clio Sport 200ks full :lol:

jesi razmisljao o seatu leonu ili si se samo ogranicio na golf i pug ?
 
Član
tibor987 je napisao(la):
pa ako proda pola, da se prelomit nesto para hehe...ja bi sebi 1.4 tsi motor i mjenjac u fabiju, i ja sretan ko dijete :lol:

pored ovog svega postoji jos jedna dilema oko kupovine novog auta sto znaci da bi polo ostao gradski autic i ovako tuning zajebancija a uzeo bi sebi nesh novo u full opremi...

:cool:
 
Član
leon treba novi da izadje tako da mi se ne kupuje model koji samo sto nije prdnuo :) renoe ne volim a i clio je premalen... uslovi su da je auto hatch sa 5 vrata i motorom oko 150 ks sa prostranim gepekom i fullll opremom bez fulla necu da pricam... jednom se sjebo i nikad vishe... al lako ce biti izabrati kad za to dodje vrijeme za sada peugeot vodi :) pozz
 
Član
e kume posto vidim da je tvoj polas zvijerkica...mozes li mi pomoci oko GTI farova i prednje maske jer i mene to zanima hocu da stavljam pa da mi kazes kak mogu doci do toga i koliko ta manifestacija kosta,ali samo sto cu ja skinuti to GTI :)
 
Legend
Pike_gti je napisao(la):
leon treba novi da izadje tako da mi se ne kupuje model koji samo sto nije prdnuo :) renoe ne volim a i clio je premalen... uslovi su da je auto hatch sa 5 vrata i motorom oko 150 ks sa prostranim gepekom i fullll opremom bez fulla necu da pricam... jednom se sjebo i nikad vishe... al lako ce biti izabrati kad za to dodje vrijeme za sada peugeot vodi :) pozz

pug je ruzan k'o mezar da se razumijemo odmah.
308 je promasaj, i ko god ga kupi i kaze da je lijep auto, ima tumor na ukusu

mozda on jeste udoban, prostran bla bla bla bla bla, al je ruzan za medalje

sretno
 
Legend
.nOKe je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
leon treba novi da izadje tako da mi se ne kupuje model koji samo sto nije prdnuo :) renoe ne volim a i clio je premalen... uslovi su da je auto hatch sa 5 vrata i motorom oko 150 ks sa prostranim gepekom i fullll opremom bez fulla necu da pricam... jednom se sjebo i nikad vishe... al lako ce biti izabrati kad za to dodje vrijeme za sada peugeot vodi :) pozz

pug je ruzan k'o mezar da se razumijemo odmah.
308 je promasaj, i ko god ga kupi i kaze da je lijep auto, ima tumor na ukusu

mozda on jeste udoban, prostran bla bla bla bla bla, al je ruzan za medalje

sretno

;)
 
Legend
...i da zaboravih reci
za te iste pare koje namjeravas dati
mozes kupit astru gtc (opc line ovo ono), leona (aero - copa kit) da se pola grada okrece za njim ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top