Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

tibor987 je napisao(la):
Mjera brate...samo naprijed....skoro original GTI hehe :)

sto se tice vanjstine jos samo gti pragovi i onaj nastavak na gepek :) pofarbat sve lajsne i retrovizore i to je to :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

extra vala,cestitam
a de mi reci sto opet folije stavljas?zar ih nisi imo pa skino?
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

aha u tome je bio trik,ima da lumar sjedne extra
hoces li i prednja stakla ili?
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

trizex je napisao(la):
svaka cast, odlicno ;) samo spustanje i to zestoko, kao mini SUV je ovako :D da ti nije malo 35/40? :)

hehe ja mismm da mu nece biti malo,ipak putevi u tz su takvi da malte ne svakih 20 metara ima skok :):):)il neka *rupa*-krpljeni asfalt koji je potonuo jer fushere ovi iz odrzavanja par kisha i propadne,ev bash ima jedna fina rupa od hametove pijace ka trznom i semaforu, cini mi se svaki mjesec dva je krpe, ode ya off :p
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

trizex je napisao(la):
svaka cast, odlicno ;) samo spustanje i to zestoko, kao mini SUV je ovako :D da ti nije malo 35/40? :)

Imam dobre ratkape za prodat...
Meni se ne svidja nikako.....
Ne stoje mu al nikako.... jedino ako se lozis na onog Cross Polo onda ok:)
 

JD.

Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

Pike_gti je napisao(la):
ha jbg onda valja ganjat nize opruge za gevinde nemam love a i uzimat ce se novi auto za sljedecu sezonu tako da...

pa nemoj trosit bezveze pare na ovo onda hehe...

samo ces teze prodat auto za realnu cijenu heh
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

MA u kraju krajeva, nikad nemozes vratiti ulozene pare...to je bitka u koju ulazis iako znas da ces popusit foru :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

JD. je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
ha jbg onda valja ganjat nize opruge za gevinde nemam love a i uzimat ce se novi auto za sljedecu sezonu tako da...

pa nemoj trosit bezveze pare na ovo onda hehe...

samo ces teze prodat auto za realnu cijenu heh

auto ce staro za novo tako da mi kataloski racunaju cjenu ko da ssam ga uzeo za felgama tako da mi godi :)

@smajke:
pa dobro na 100 ljudi kojim se svidja dodje jedan kojem se nesvija tako da...
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

a da i servisu godi sto je sav u gti folu jos kad bude kompletiran oni samo poljepe reklame polo gti i ziva fura :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

adams je napisao(la):
trizex je napisao(la):
svaka cast, odlicno ;) samo spustanje i to zestoko, kao mini SUV je ovako :D da ti nije malo 35/40? :)

hehe ja mismm da mu nece biti malo,ipak putevi u tz su takvi da malte ne svakih 20 metara ima skok :):):)il neka *rupa*-krpljeni asfalt koji je potonuo jer fushere ovi iz odrzavanja par kisha i propadne,ev bash ima jedna fina rupa od hametove pijace ka trznom i semaforu, cini mi se svaki mjesec dva je krpe, ode ya off :p

Ma malo kome ovdje auto sluzi iskljucivo kao prevozno sredstvo pa da ga zamaraju takve stvari :) Ne mozes imati i jare i pare, da lize pod a da se parkiras na trotoare :) Da si vidio RX8 kod Rcat frapirao bi se :)
 
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

lijep polo samo ga jos malo spustit i odlican mali sejtan!


[attachment=7319]
pozz frenkie
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top