Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
posto sam reko da temu necu postavljat sve dok auto nebude napucano al ajd :) ev odakle da krenem...

ev ga tek kupljen nov :)


evo ovdje krece... stavljene original maglenke i maske maglenki... stavljena maska od pola gti i nazad znak od pola gti... i stavio neku malu antenicu s njom sam dobio najvishe konja :D




zatim idu tamna stakla...




ali posto mi je bio pretaman nekako odlucio sam skinut prednje folije tak da su ostale samo zadnje... cak mi i bolje izgleda kako nema prednjih...
zatim je sjeo xenon kit 6000k...


evo malo i mene s autom...


pa je zatim sjeo original auspuh od pola gti kojeg sam nabavio od kolege s vwclubcroatia.com... steta sto nemam sliku kako izgleda na autu al bice za koji dan...


i napokon sam kupio farove od pola gti i zamjenio ih... veoma ponosan na njih :)  strucno su transplataciju obavili momci iz inter auta :)





treba josh napomenuti da sam danas uzeo i zadnji nastavak za karambolku od pola gti koji je veci od ovog stadardnog i lijepo uklapa uz ovaj auspuh i sakrije onu odvratnu kuku i na njega ce se ugraditi parking senzori koje sam dobio za rodjendan koji je tek za nekoliko dana :) takodjer kupljeni pragovi od pola gti za neku isto sitnu lovu sam ih dobio oni tek trebaju da stignu

sto se tice muzike (tnx. to eddo) unutra imam original rcd 200 mp3 sa 8 zvucnika, na zadnjoj ploci pioneer ovalni cetverosistemci i u gepeku dvije 307-f od pioneer-a od koje je jedna na prodaju pa ak je neko zainteresovan... (prodano)

u nastavku sljedi farbanje lajsni, retrovizora, nastavaka od krambolki boju auta, obrve koje cu ovih dana narucit s ebay-a... zatim neki detalji u unutrasnjost tipa koze u kombinaciji s alcatare, naslon za ruku, audi tt pedale, osvjetljenje od passata w8, grijanje siceva, neke prepravke na instrument tabli i ak bude kakve nafake neki 2 din dvd player... ee da i da ne zaboravim k&n filter panel za koji cekam odgovor iz a3m-a ima evo i mjesec :)

unaprijed odgovori na glupa pitanja…
Sto nisam kupio pravog gti… preskup nemam para
Sto se furam na gti… jer mi je prelijep
Sto si zaljepio gti znak a nije gti… zat sto mi je furka :)


ovo malo bonus :) da se vidi ciji je ljepsi :D



ett to bi bilo sve za sad :)


Dalje radove i slike pratite u nastavku topica :)
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

:icon_confused::icon_confused::icon_confused: malo me slike zezaju... :icon_confused:
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

Fino kolega to ide...oni farovi su mu sjeli samo tako, promijenili mu izgled prednjeg dijela iz temelja...
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

eto ga sad su slike ok... obavjestavacu vas i dalje o nastavku radova... planiram do pocetka ljeta sve zavrsit... koce me ove gume jbg imam jedne michelinke nove ganc za prodat... kad bi njih prodo uzeo bi gume za nove felge... :(
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

Fino ide, lijepi farovi nema sta. Nego jesi siguran za 16" i toliko spustanje a na standardnim amortizerima? Da ti nece zakacat?
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

Lijepo farovi su mi se najvise svidjeli extra su legli.
Kao sto trizex kaze jesil siguran da ga neces zakucati tolikim spustanjem i da nece parati???
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

Ma neka spustanja, ja sam uvijek za :D Sve dok auto moze svugdje da se popne, nije to auto :p Nego bojim se da ce mu zakacat nazad kad mu neko sjede ili tako nesto, jer ostaje na fabrickim amortizerima.
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

trizex je napisao(la):
Ma neka spustanja, ja sam uvijek za :D Sve dok auto moze svugdje da se popne, nije to auto :p Nego bojim se da ce mu zakacat nazad kad mu neko sjede ili tako nesto, jer ostaje na fabrickim amortizerima.

Potpis 100%
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

Ovo za sada sve vrhunski odradjeno, izgleda da je prvobitni cilj dobiti izgled GTI-a. Sto ti i polazi za rukom, a na tim felgama bice on i lijepsi od njega. pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top