Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 18.06)

lov2xlr8 je napisao(la):
po meni funkcionalnije sa 5 vrata,ali ljepse sa 3,ja bi volio da je moje auto sa 3oja vrata al nea veze :)

pike je opasno krenuo :)
jesil vidio kome zahvaljujem na pedalama i stuff :) pocrnjeni text :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

upravo evo covjek dade odgovor za 5... toliko mi je svejedno da bi ih mogo i osjec al ipak stim bi se ljuljo ko brod i bio malo rec nestabilan... :p
[/quote]

Hm...... da bi se ljuljo ne bi... samo kad polako ides i skreces na neravnom zna se opruga zakrenut i cujes skljocanje ostalo u voznji ko i s tim oprugama sto ces da stavis..a nestabilan ne bi sigurno bio jer ko nije vozo sa osjecenim oprugama rece joj nestabila prevrnucu se i slicne gluposti....

Sa Tipom 160 bez ikakvih problema pod plavi zadnje opruge sjecene prednje opruge stelovane, sabijane spanerima....

Al najbolje je da se uzmu orginalne opruge. . .Platis auto 25000 km i cicijaris za opruge:)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 18.06)

Pike to niej original GTI, navodno sam ih kupio pod TT look-a-like sportske pedale...iste ja imam take hehe :D

Kako god drug, fino ides majke mi, jos ti motor fali hehe :D
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 18.06)

Pike_gti je napisao(la):
jesil vidio kome zahvaljujem na pedalama i stuff :) pocrnjeni text :)

heh vidio sam,ma nije frka samo da dodje na vrijeme a doci ce,sitnice se uvijek lako prevuku preko ovih par granica :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 18.06)

@tibor
jbg to je to i u gti-a su identicne ko i u fabije rs i slicna govna a ustvari u originalu tt pedale :)

@smajke
jbg ne cicijam za opruge evo uzeo sam neke al nisu mi spustile auto pa cekam manje a cicijam za gewinde sto govore da uzmem jer neam za toga ni da me jebes :)
 
RE: Vw Polo Tuzla (Update 18.06)

procito 90% teme,samo nisam onaj veeeeeliki piketov post:icon_biggrin:

inace,znam momka iz vidjenja,isao je u teretanu u katolickoj gimnaziji cini mi se,ali sto se lik nakon po godine ispuho ja nisam mogao vjerovati,sta je to pike bilo:D


e sad polo,ha,fora je sto radis ovo,samo lose ce bit kad te neko vidi na cesti pa konta "oooo gti" pa te pocne jebavat i silit da ga stisnes a ti nemas sta stisnut,hehe,to je ovako sa mog gledista mana,nesto slicno ko kad likovi na dvojku dizlo stave iza V8 i sl,hehe zezam se,nije ni slicno,ovaj tvoj sa ukusom nema sta uradjen,kulturan,samo opet ponavljam ja da te vidim na cesti ne bi mogo odolit da ti se ne nabijem na guz ne bi li ga potjero malo

(ne bukvalno tebe,nego GTI oznaku nazad):)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 18.06)

erol_brcak je napisao(la):
procito 90% teme,samo nisam onaj veeeeeliki piketov post:icon_biggrin:

inace,znam momka iz vidjenja,isao je u teretanu u katolickoj gimnaziji cini mi se,ali sto se lik nakon po godine ispuho ja nisam mogao vjerovati,sta je to pike bilo:D


e sad polo,ha,fora je sto radis ovo,samo lose ce bit kad te neko vidi na cesti pa konta "oooo gti" pa te pocne jebavat i silit da ga stisnes a ti nemas sta stisnut,hehe,to je ovako sa mog gledista mana,nesto slicno ko kad likovi na dvojku dizlo stave iza V8 i sl,hehe zezam se,nije ni slicno,ovaj tvoj sa ukusom nema sta uradjen,kulturan,samo opet ponavljam ja da te vidim na cesti ne bi mogo odolit da ti se ne nabijem na guz ne bi li ga potjero malo

(ne bukvalno tebe,nego GTI oznaku nazad):)
heh presto sam ic jer mi je puklo sljepo crijevo i bio u bolnici mjesec dana na infuzijama i takk poslje toga nish teze od kasike nisam digo i smrso ko budala :p jbg tako to ide... a sto se tice tog ganjanja nije li ljepse kad ti se tako neko nabije u guzicu il turira pored tebe i ti zaturiras par puta i on konta da cete se poganjat sljedi start njegov uz skripu guma a ti samo lagano iskuliras na drugu stranu :) bolje bit gospodin nego divljak :):) a sto se tice ibice tvoje makar tu nema problema znam da sam brzi :):) slobodno zamnom :):):)
 
RE: Vw Polo Tuzla (Update 18.06)

ehhe,druze,otkud ti znas sta se krije u 1.4 motoru,nisi znao da postoji i varijanta od 100ks pored one od 75ks,hehe,a svejedno znas kako kazu "it's not the ride,it's the rider":D:D
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 18.06)

a i fabrika je pravila golfa gti tdi :p i merca mozes uzet amg dizela i bmw-a m paket dizela :p
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 18.06)

erol_brcak je napisao(la):
hehe,hajd necemo dalje da ne bi doslo do nekih otvorenih izazova:)

gledaj sve kroz dozu shale :p djess se trkat s ovim nasim puhovima :D ovo je samo ko prevozno sredstvo a ne jurilica :D
 
RE: Vw Polo Tuzla (Update 18.06)

more druze,sve prihvatam,mlad,zeljan adrenalina,jednom sam vidio 360 modenu u brckom parkinranu i cekao kraj nje 20 min ne bi li vlasnik izasoa da ga naguzim.




naravno ovo gore je sve sala,iako imao sam namjeru uraditi ovo sa ferarrijem,ali mi bila suhva da nije neki mafioza vozac.:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top