VW Passat

VW Passat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@ArminM: pod tim babin, ne mislim da je babino vlasništvo, nego si odrasto u porodici koja je vozala VW, i to je jedina marka koju poznaješ...nisam te tim mislio uvrijedit...ako imas svoje, još bolje, svaka čast...
a nije druže sve u pljuvanju...ja u onoj audijevoj temi napišem kako je opel nešto prije izmislio, mene 10 ljudi napadne i kaže kako sam budala...
kad kažem da sam LIČNO vidio 2 audija A4 s crknutom 1 il 2 diode naprijed, napravi me opet tih istih 10 ljudi budalom...
kad iznesem dokaze (linkove u kojima piše da je opel podesive farove izmislio prij 7-8 godina) i kad nađem temu u kojoj se lik žali za diode na Q5-ici, opet sam budala, jer sam to sve kao pročitao na google-u...
pa normalno da ja ne mogu sa svim bukvalno imat iskustvo, al valjda mogu to sve negdje vidjet il pročitat...
u tome je bit svega ovoga...što ljudi koji voze VW i Audi, ne mogu da se pomire da je Opel prije nekog izmislio podesiva svjetla...kako to da VW nije prije...
uostalom zna se šta je jedini izum kojim se VW može pohvalit, a to je DSG...ništa drugo oni konkretno nemaju, dok Citroen, koji je ovdje popljuvan od pola korisnika, ima izuma, koji su preokrenuli autoindustriju (ako treba navešću ti ih)...zbog toga, i zbog takvih ljudi sam zamrzio VW, a gotivim sve ostale marke...

@GolFanatiCars: većinu sam objasnio iznad arminu, tako da nemam šta posebno pričat, al očito je da ste ti i par još vas, napali mene kad sam bilo gdje prvi nešto napiso protiv VW-a..
i u ovoj temi, naveo sam da mi se sviđaju 3BG i CC, al džaba, čim sam reko da mi se pored toga B7 gadi, vi ste samo to pročitali i počeli sa pljuvanjem po meni...

al uostalom, jebe mi se, ionako će ovo sve bit obrisano, jer je sve nevezano za temu...
:icon_exclaim:
 
procitao sam ja sve i vidio sam sta ti se svidja ;) a vezano za temu audi farova rekao sam da ja nisam vidio i ti to ako jesi uredu i reko sam ti slikaj mozda je malo bilo provokativno izvini ali hocu da kazem kad nesto tvrdis onda to i dokazi ti licno a ne neke tamo stvari sa neta trazit ;) i kad si spomnuo svjetla za opela koja bio si upravu sto nisam negirao a ja sam napisao da su prvi sa LED tehnikom koja ima opciju kao sto je opel imao sto si ti naveo

eto toliko da ne bude da sam te vrijedjao ;)
pozz
:icon_exclaim:
 
Član
Passat je mašina ipo'
A cviko reče da su talijani najbolji dizajneri
molim ga da edituje post da se narod ne smije. Kad vidim onu multiplu cijela italija mi se zgadi
 
zAaKy je napisao(la):
Passat je mašina ipo'
A cviko reče da su talijani najbolji dizajneri
molim ga da edituje post da se narod ne smije. Kad vidim onu multiplu cijela italija mi se zgadi

I na osnovu jednog modela ti sudis talijanima ? I ja kad vidim Audi A2 povracam, pa opet ne kazem da su im svi modeli dizajnerski ko salgija od crnca ;)
 
zAaKy je napisao(la):
Passat je mašina ipo'
A cviko reče da su talijani najbolji dizajneri
molim ga da edituje post da se narod ne smije. Kad vidim onu multiplu cijela italija mi se zgadi

druže moj, odakle su najpoznatiji dizajneri svijeta...Pininfarina, Giorgetto Giugiaro, Bertone?
ko ti je većinu novijih Audija dizajniro?...Walter de Silva, čovjek koji je do skora radio Alfe...inforimiši se malo, pa onda pričaj...ne može se na osnovu jednog modela sudit...
i da, Multipla je prvenstveno zamišljena kao funkcionalno porodično vozilo, koje nije ni trebalo da bude lijepo...i u funkcionalnosti je uspjela...a to što je ružna, to stoji...al ne može se samo jedna osobina auta gledat...
 
Član
Technogeek, ako ono porediš sa multiplom ubi se, audi a2 uopšte nimalo nije ružan, al svak ima svoj ukus, drugo je to što ti se ne sviđa.
Daj nađi nekoga kome se sviđa multipla bgti.
Ne kažem ništa protiv talijana, al ajd bgti kako su to oni najbolji dizajneri, po čemu..
Da nema fiata uopšteno, možda bi onda bili, a sa fiatom nikada neće biti
 
Član
zAaKy je napisao(la):
Technogeek, ako ono porediš sa multiplom ubi se, audi a2 uopšte nimalo nije ružan, al svak ima svoj ukus, drugo je to što ti se ne sviđa.
Daj nađi nekoga kome se sviđa multipla bgti.
Ne kažem ništa protiv talijana, al ajd bgti kako su to oni najbolji dizajneri, po čemu..
Da nema fiata uopšteno, možda bi onda bili, a sa fiatom nikada neće biti

Uuuu...sve sam sebi govorim necu komentarisati al ipak... Ovo boldirano... Ostavis svoje subjektivno misljenje za sebe,moras ipak malo pokusati biti realan! Svaki proizvodjac ima ruznih modela.ali mozda oni nisu pravljeni da budu lijepi nego imaju neku drugu namjenu? Da nije fiata uopsteno tvoj opel ne bi imao normalan dizel motor u ponudi! :lol::lol: Sta mislis sta je 1.3 cdti ili Astra 1.9 cdti? Boze dragi koji li je to motor? :icon_question::icon_question:
 
Član
Nisam ja ništa rekao protiv fiata, fiat ima prelijepih modela, al ima i onih koji baš sve useru, a o motorima nije riječ, mi pričamo o dizajnu,i ništa nisam rekao protiv njihovih motora
 
Član
mali_cviko je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
de se malo svadjajte:D

pa hajd reci, jel nije ovaj komentar za dizajnere na mjestu? eto realno, nevezano za sve ostalo...

ajd ba ohladi malo, ne moras svakom loncu biti poklopac i odgovoriti na svaku. smijesan si lik. mozda tvoj karakter ima slicnosti sa slikom na avataru...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top