VW Passat

VW Passat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Deyo je napisao(la):
Sve je to fino, ali za iste pare možeš uzeti i Citroen C5 novi koji se tehnologijom ne može porediti sa ovim Golfom V+, tako da ovaj Passat ima konkurenciju i dalje... Vi ste poredili njemačka auta :cool:

<object width="480" height="390"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/GMQnPWjK5pE?fs=1&hl=en_US&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/GMQnPWjK5pE?fs=1&hl=en_US&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="390"></embed></object>

Tacno, za iste pare uzmes auto koj je 10 mjesta iznad Passata, a o tehnologiji i motorima ne moramo ni pricati...

Ponuda motora kod VW-a je ocajna... sve po starom, razlika u konjskim snagama, i to je sve...

<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/_jqkTHeSqtg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

E to je motor i tehnologija, kad vas presisa karavan, a mogu mislit kako tek sedan guzva asvalt koji je laksi :cool:
 
Član
sve je to fino, samo unutrasnjost ni blizu dobra ko passat, plus ne moram spominjat da c5 nakon 3 god koji je placen 50 i nesto, nece vrijedit ni 20
 
George je napisao(la):
hahahahaha čuj citroen :lol:

Smijesno nesto ?

Obisao si sve salone, pod tim se podrazumijeva Audi i VW. Idi u Citroenov salon, sjedi pa provozaj, i onda nesto pricaj.

Cekati na narodno auto 8 mjeseci, na redizajn, je smijesno, i zalosno ;)

Jel ti Astra kupujes auto da bi ga mogao prodati poslije po sto vecoj cijeni ?

Ako je tako, onda nemas ovdje sta vise komentarisati.
 
Početnik
technoGeek je napisao(la):
George je napisao(la):
hahahahaha čuj citroen :lol:

Smijesno nesto ?

Obisao si sve salone, pod tim se podrazumijeva Audi i VW. Idi u Citroenov salon, sjedi pa provozaj, i onda nesto pricaj.

Cekati na narodno auto 8 mjeseci, na redizajn, je smijesno, i zalosno ;)

Jel ti Astra kupujes auto da bi ga mogao prodati poslije po sto vecoj cijeni ?

Ako je tako, onda nemas ovdje sta vise komentarisati.


bolded:dobro gosp moderator,,,reci mu :lol::lol::lol:
red bolded:naravno da mu to nije cilj ali pri kupnji svako vodi racuna i o zadrzavanju cijene auta u slucaju iznenadne prodaje i slicno,
 
Iskreno, najljepši Passat po meni (u cjelini) je 3BG ili vam ga petica facelift...jedini koji je lijep kompletan...uz njega jedini koji mi se sviđa je CC, al njegovi štopovi su mi nakaradni, tako da nije u cjelini dobar...
Ovaj B7 je iskreno bezveze, ljepši je B6, iako nije ni on nešto posebno, naspram pomenutog 3BG...
Deyo vam je najbolje objasnio, sjeo u 6-icu, sjeo u C5, provozo oba, i mogu reć da je Citroen daleeko ispred njega...
I uostalom, kad VW napravi nešto kao Citroenov HydrActive (koji je Rolls Royce po licenci radio i ugrađivo u svoje modele), nek onda pričaju o nekoj udobnosti...do tad, Citroen je tata za udobnost...i pored svega, puno je ljepši i malo jeftiniji...
 
Član
pa bio sam i u citroenu :) gledao novi C4 mrak izgleda al je citroen :) a c5 me ne zanima ružan je i unutrašnjost mi nikako ne leži i vozio sam ga ima ga stric već godinu i po... vozio je octaviu slupao je totalka dobio keš i kupio citroena haha isad jebe sve živo kad ga pitaš što pređe na citroena...
 
Član
Iskreno meni se ne svidja ovaj citroen ni spolja a ni unutra,ne sumnjam da je kao finalni proizvod dobro odradjen al' dzabe,prije bi Akorda,Mazdu 6,Alfu 159 ili BMW 3...
 
Početnik
George je napisao(la):
pa bio sam i u citroenu :) gledao novi C4 mrak izgleda al je citroen :) a c5 me ne zanima ružan je i unutrašnjost mi nikako ne leži i vozio sam ga ima ga stric već godinu i po... vozio je octaviu slupao je totalka dobio keš i kupio citroena haha isad je*e sve živo kad ga pitaš što pređe na citroena...

ja sam fan VW-a ali i ja moram stati na stranu C5ice ipak,jer za moj ukus em mi je ljepsa em ima vise opreme za manje para bla bla,,ali opet kao sto astra rece slabo drzi cijenu,,ali opet ja bi prije kupio Citroena iako gotivim VW,,ali opet umjesto Citroena bi kupio CC-a ali to je vec za neke druge teme,,objektivno Citroen je bolji izbor u ovom slucaju
 
Član
Ma covječe kakav citroen pa pogledaj malo statističke tablice prodaje svih klasa vozila gdje je tu citroen?
 
Član
Crvena Alfa 159 - neprocjenjivo:icon_biggrin: U ovom slucaju Passat vs C5 ipak bi uzeo Passata iako ni on nije nista posebno..
 
Početnik
George je napisao(la):
Ma covječe kakav citroen pa pogledaj malo statističke tablice prodaje svih klasa vozila gdje je tu citroen?

po meni nije mjerilo tablica prodaje vec objektivna procjena odnosa ulozeno-dobijeno,,ja vozim VW ali sutra kada bi imao lovu za novo vozilo presao bi na drugu marku,negovorim 100% na citroen ali mi "glupi" bosanci vidimo samo VW i zapostavili smo druge veoma dobre marke,ako ne i bolje u dosta segmenata,ovdje je citroen uzet samo za primjer ali veoma dobar primjer,ali naravno prije citroena bi uzeo pasata CC ali passat B7 je ispod C5-ice..ali to je moje misljenje i ukus,a o ukusima se neraspravlja;)
 
George je napisao(la):
Ma covječe kakav citroen pa pogledaj malo statističke tablice prodaje svih klasa vozila gdje je tu citroen?

Reci mi samo jesil ti imo kad Citroena? Ako nisi, nemoj komentarisat iskustva strica...
Isto tako ja znam ljudi koji se ne žale trunke na Citroene, a koji se žale na VW...
uvijek se može naletit na robu s greškom...nema marke koja može napravit perfektno auto...
 
jarani moji znate koje je najbolje auto :icon_question:

novo :icon_biggrin: e sad je pitanje koliko je dobro do odredjene predjene kilometraze i nacina eksplatisanja auta
e sad razmislite o marki vozila i koje zadrzava cijenu prodaje
 
GolFanatiCars je napisao(la):
jarani moji znate koje je najbolje auto :icon_question:

novo :icon_biggrin: e sad je pitanje koliko je dobro do odredjene predjene kilometraze i nacina eksplatisanja auta
e sad razmislite o marki vozila i koje zadrzava cijenu prodaje

Očito je da to jedino još u Bosni gledaju ljudi...u svijetu se gleda izgled i performanse vozila...
A vozači ovakvih skupih auta ne gledaju kolko mu opada cijena, oni ionako kroz par godina uzimaju staro za novo, tako da ih isto izađe, il vozali Citroen, il VW...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top