VW Passat

VW Passat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
nisam ni znao da je novi passaner tolko zanimljiv,evo nas skoro na 9 stranici :lol::lol::lol:

evo i ja se cudi fkt

uvijek je bilo da pametniji popusta,ali ovi hoce da istjeraju svoje na cistac i gotovo,,zanimljivo je jelde,hehe:cool:
 
ArminM je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
nisam ni znao da je novi passaner tolko zanimljiv,evo nas skoro na 9 stranici :lol::lol::lol:

evo i ja se cudi fkt

uvijek je bilo da pametniji popusta,ali ovi hoce da istjeraju svoje na cistac i gotovo,,zanimljivo je jelde,hehe:cool:

zanimljivo nema sta,nego novi passaner mi se poceo dopadat kako ga koji put vidim na cesti sve vise mi se dopada pogotovo ovi s boljom opremom
 
Član
ja sam to vec negdje pisao,na prvu fkt nije meni bio nesto,kontao sam da je promasaj,ali kako sam kojeg vidjao uzivo sve mi se vise dopada
 
e moj cviko,,, da se gleda samo dizajn eksterijera bilo bi dobro,,
u fiata kad udjes prvo sto primjetis je siromasna izrada, jeftine plastike,,
zavrsna obrada nikakva,, primjera ima koliko hoces,, a ne znam sto tolikosere. u vw temama,,
napisi ne svidja mi se,, los dizajn,, sta mislis,, a n e pocnes neke nebulozne rasprave o italijanskom
dizajnu,, mislis da nekoga u bih boli ona stvar za dizajn,, ako nije kvalitetno auto,, razmisli.
a pasat mi dse na prvu sliku ucinio ne zanimljiv,, sada vec sam promijenio misljenje,, prvo ljepsi
je od prethodnika, drugo novi cr motori su odlicni,, a najvaznije ulozeno dobijeno mozda i najbolje u klasi
 
Član
Ja sam najvise bio skeptican oko start/stop sistema,ali Astra je vec napisao da funkcionise bez mane,znaci jos jedna prednost ovog auta;)
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
e moj cviko,,, da se gleda samo dizajn eksterijera bilo bi dobro,,
u fiata kad udjes prvo sto primjetis je siromasna izrada, jeftine plastike,,
zavrsna obrada nikakva
,, primjera ima koliko hoces,, a ne znam sto tolikosere. u vw temama,,
napisi ne svidja mi se,, los dizajn,, sta mislis,, a n e pocnes neke nebulozne rasprave o italijanskom
dizajnu,, mislis da nekoga u bih boli ona stvar za dizajn,, ako nije kvalitetno auto,, razmisli.
a pasat mi dse na prvu sliku ucinio ne zanimljiv,, sada vec sam promijenio misljenje,, prvo ljepsi
je od prethodnika, drugo novi cr motori su odlicni,, a najvaznije ulozeno dobijeno mozda i najbolje u klasi

Moram te samo pitati o kojem fiatu pricas? Konkretno model? Kakva je onda ta "skupa" plastika koju koriste u IV? Nesto mi se cini da se guli,grebe il se ja varam?

A sto se passata tice i prethodni i ovaj je meni stroj od auta tako da tu necu vise nista reci! ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
Ja sam najvise bio skeptican oko start/stop sistema,ali Astra je vec napisao da funkcionise bez mane,znaci jos jedna prednost ovog auta;)

i rodjaka je zeznuo na prvom semaforu, nije ni skontao da mu je upaljen..jedva se primjeti kad se ugasi auto
 
Član
Braćo mila, ovi fiatovci ne popuštaju. Molio bih admina da otvori novu temu vw vs fiat, nema veze što ih ima milion
Bio sam počeo sa raspravom, ali sam odustao, jer cviko kad zavre nema popustanja, djabe bio u pravu il ne.
Još jednom, passat je vrh, što ove slike ne pokazuju, jer je meščini štok verzija, a i poprljav je,
ali zato ima mali milion slikakoje dokazuju obrnuto, da je passaner pun pogodak
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top