VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf MKIII by Enes

enesss je napisao(la):
sve nesto kontam.....ne znam ni sam
mozda prodam komplet i prednje i zadnje moram jos malo razmisliti ... a nazad uzmem crna sjedista,instrument tablu komplet u kožu i to bi onda sjelo vec

baca me sve ovo u razmisljanje golemo :lol:
vidjecu jos sta......al niposto necu presvlaciti nova sjedista

bravo, to bi bilo najbolje rjesenje..prodaj komplet sjedista stara i uzmes jos nesto ludo za nazad i to je mnogo bolje nego da presvlacis ova...bolje je kad napravis malo kontrasta:icon_smile:
 
Legend
RE: Golf MKIII by Enes

ma nikakva luda sjedista druze,.....ako tako prokontam,onda uzeti crna tvornicka za nazad i to je to ....;)
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

jos jedan dobar posao enese :D
prelijepa sjedista, stvarno bi steta bila unistit ih nekim presvlacenjem il bilo sta slicno .. a narocito bez koza na ovakav tip po meni nikako ne ide ;)

nego zadnju klupu nadji crnu i sve si probleme rjesio :cool:
 
Legend
RE: Golf MKIII by Enes

nemas pojma kako mi je to sad zao raspariti , al ili ce biti kako treba ili necu nikako druze
ako naleti dobar kupac za komplet kozna sjedista,....ici ce druze
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

Neznam druze sto si ikako uzimao ta sjedista??
Nisu ona losa i to sve razumijem ali su po meni ona puno bolja ;)

Ali to ti je ono svak ima svoj okus ;)
Sa onima je bio ipak posebno nesto ;)
Sretno druze u nastavku pozzz..
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

Frenkie-3B je napisao(la):
odlicno sjela sjedista,presvuci zadnja u crnu boju i rijesio si problem
potpisujem samo zadnja presvuci ili ofarbaj u crno i ti je to nemoj ni slucajno ova nova ganjc da diras ne budi lud ja nebi nema sanse samo ces pokvarit bezze...
 
Legend
RE: Golf MKIII by Enes

hvala decki,odlucio sam prodati komplet kozna sjedista,nazad cu naci crna tvornicka.....vec imam nesto
a kad se budem vozio auto na lakiranje,....komplet instr tablu u bez kozu rijesiti , tako ce se vec sve ok uklopiti
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

Enese oslobodi se strahova i presvuci ta nova sjedista :D dobar majstor cuda radi vjeruj mi ;) ako zadnju klupu zamjenis za crnu nekako ces zatvoriti auto ;)
 
Top