VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Početnik
RE: Golf MKIII by Enes

hvala enesss-e sorry sto nepratim,,hhehe.sjedista su super i nisu skupa,,,a ajd e brze to montiraj i slikaj ali nemoj fixnim ko ja
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

uuuuu, predivno su cucnula covjece:icon_eek:
samo ih presvuci sto prije u kozu i bingoooo :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

svaka cast enese,premocno je,sjela su samo tako,mogu mislit koliko je dobar osjecaj u voznji
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

Steta je nova sjedista presvlaciti, ali nikako ti se ovako crna ne uklapaju u auto, siguran sam da ces skontat neko dobro rjesenje :D
 
RE: Golf MKIII by Enes

Ja ne sumnjam u kolegu ;) Bit ce to sve odlicno samo treba izvjesno vrijeme da se nesto dobro smisli i realizuje :icon_biggrin:

Sjedista su mrak :cool:
 
Legend
RE: Golf MKIII by Enes

hvala narode ;)
da ih presvlacim,ne dolazi u obzir,mislim da bi ih samo upropastio jer su sva nekako krivudavo izvedena,....i moralo bi se bas profi šivati da bi to bilo to ,a i nova su pa mi zao

evo sta planiram..............ako neko zna gdje kupiti farbe za platna??? treba mi žuti ili bež lak da FK logo koji je bijel predjem u zuckasto ,..... onda,jos se dvoumim ali mozda ovu plastiku kud prolaze pojasevi u istu boju sredim , zatim bež ili žuti šavovi koncem po rubovima sjedista i ako neko ima žute ili bež pojaseve sa 3 ili 4 veza kupio bih to ......
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

enesss je napisao(la):
hvala narode ;)
da ih presvlacim,ne dolazi u obzir,mislim da bi ih samo upropastio jer su sva nekako krivudavo izvedena,....i moralo bi se bas profi šivati da bi to bilo to ,a i nova su pa mi zao

evo sta planiram..............ako neko zna gdje kupiti farbe za platna??? treba mi žuti ili bež lak da FK logo koji je bijel predjem u zuckasto ,..... onda,jos se dvoumim ali mozda ovu plastiku kud prolaze pojasevi u istu boju sredim , zatim bež ili žuti šavovi koncem po rubovima sjedista i ako neko ima žute ili bež pojaseve sa 3 ili 4 veza kupio bih to ......

Lijepo si to smontirao, nema sta ...

Samo ne znam kako mislis izvasti to sivanje bez koncem? Bojim se da nema teorije da to izvedes da bude ravno i lijepo, tako da ces ih i tako zeznuti., a te boje za tekstil isto tako nisu najsretnije rjesenje. Da bi se primile na taj konac, moras dobro pritisnuti i natopiti, a tako ces natopiti i sjediste, pa ce ti se poznati. (imam isti problem na svojim sjedistima i do dan danas ga nisam rijesio). Kod tebe je mozda lakse da ga isporis posto je tekstil, nece ostati rupe od konca.

Ili presvuci prednja u bez kozu, ili zadnja u crni tekstil, nadji slican tome napred. Ne vidim zasto je to neizvodivo. Svaki bolji tapetar mora moci to presvuci. Ako ih nema u Mostaru, posalji to ovamo, rijesicemo to ovdje. hehe
 
RE: Golf MKIII by Enes

i ja mislim da ih je najbolje tapacirati u bez kozu,,
samo odnesi nekome ko zna zanat i ne brini,, a
druga opcija da zadnja tapaciras crnom tkaninom.
sve u svemu sjedista su odlicna,,
 
Legend
RE: Golf MKIII by Enes

sve nesto kontam.....ne znam ni sam
mozda prodam komplet i prednje i zadnje moram jos malo razmisliti ... a nazad uzmem crna sjedista,instrument tablu komplet u kožu i to bi onda sjelo vec

baca me sve ovo u razmisljanje golemo :lol:
vidjecu jos sta......al niposto necu presvlaciti nova sjedista
 
Top