VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf MKIII by Enes

nemoj presvlaciti sjedala, sada unutra radi neki race style umjesto dosadasnje sminke :)

btw. jedva cekam da vidim kako ce sve biti kad se slozi na ljeto ;)
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

odlicno izgledaju :cool: a nezz, dobar majstor bi ih mogao presvuci... ili ganjaj nazad crna... ali ipak kada bi se pravo presvukla bila bi komplet unutrasnjost sminka :icon_biggrin: nezz, skontaj ;)
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

Pa i u fabrici ih je neko presvukao ... ne kontam sta to toliko ima da se upropasti ako je dobar majstor???
Da se razumijemo ... ne govorim o Gratex-ovim presvlakama, ili necemu slicnom tome, nego o kompletnom rassivanju ovih sjedista i pravljenju novih navlaka po tvornickim sablonima.

Ja sam fabricka Asteroidova sjedista tako radio ... evo, ako ima neko da ih je detaljno pogledao, nek nadje zamjerku.

Bojis se presvlaciti sjedista, jer mislis da nemas dobrog majstora, a planiras raditi komplet instrument tablu u kozu??? To mi tek nije jasno...

Po meni, to sto si zamislio ce tek da bude kic ... ali tvoj auto, tvoj ceif
 
Legend
RE: Golf MKIII by Enes

mtopic je napisao(la):
Pa i u fabrici ih je neko presvukao ... ne kontam sta to toliko ima da se upropasti ako je dobar majstor???
Da se razumijemo ... ne govorim o Gratex-ovim presvlakama, ili necemu slicnom tome, nego o kompletnom rassivanju ovih sjedista i pravljenju novih navlaka po tvornickim sablonima.

Ja sam fabricka Asteroidova sjedista tako radio ... evo, ako ima neko da ih je detaljno pogledao, nek nadje zamjerku.

Po meni, to sto si zamislio ce tek da bude kic ... ali tvoj auto, tvoj ceif

tebi je kič? .... ok svi imamo svoja misljenja...postujem , al ja ne volim šareniti nešto što nije za šareniti ;) fabricka sjedista ok ,...ali ovo druze nebi se uklopilo

majstori ,....hmm nije ni to problem nigdje nisam rekao da nema?ima jedan profi u blizini,ali ipak mislim da se u moj enterijer ,i na sveukupni izgled i "temu " auta nebi uklopilo ovo,gledao sam dosta sport ...ajmo reci skoljka sjedista presvucenih , i to mi iskreno izgleda nekako kič.....jeftino (u BeŽ boji...tamnije ok) .....
ovakva kakva su sad,.....bez greske su, a mislim da niko nikad nije pogrijesio u kombiniranju bež / crno ( u ovom slucaju mislim na crna sjedista,bež okolinu)

ionako na skoro svu unutrasnjost u autu koju sam presvlacio,....namjerno sam pola stvari ostavio crno kako jeste da malo ubije svu tu svjetlinu
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

Svaka cast ... i napisao sam gore da je to tvoj auto i da ga i trebas raditi onako kako tebi odgovara.

Samo na pocetku si napisao da ih neces presvlaciti iz razloga sto se bojis da ces ih upropastiti, pa trazis alternativna rjesenja, zato sam napisao to sto sam napisao.

A bas da su kozna skoljkasta sjedista kic i jeftina, ne bih se slozio, osim ako ih nije radio kakav dundjer, pa ih unistio.
 
Legend
RE: Golf MKIII by Enes

mtopic je napisao(la):
Svaka cast ... i napisao sam gore da je to tvoj auto i da ga i trebas raditi onako kako tebi odgovara.

Samo na pocetku si napisao da ih neces presvlaciti iz razloga sto se bojis da ces ih upropastiti, pa trazis alternativna rjesenja, zato sam napisao to sto sam napisao.

A bas da su kozna skoljkasta sjedista kic i jeftina, ne bih se slozio, osim ako ih nije radio kakav dundjer, pa ih unistio.

mislim da se samo nismo sporazumjeli ...... da je npr smeđe ..... crrveno ili nesto tamnije
nisam mislio ni da se nece odraditi , utegnuti kako treba....... nego bas na ovu nijansu / boju .......... mrzim raditi nesto na ne vidjeno pa kako bude... ... i bojim se da nebi ispalo kako treba , inace bi ih se rijesio odmah

al jos cu vidjeti i razmisliti ,...pa vidjecemo ;)
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

Ma sve 5 ... ;)

Nek si ti njih nabavio i ugradio, a sve ovo su "slatke muke" :cool:, ali bice to na kraju extra, ne sumnjam.
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

ma enese druze ti odradis kako si ti naumio, a 100 ljudi 100 cudi, nikad ovdje neces nac odgovor koji se svima svidja!! Zato odradi po svom ;) i predstavi nam sta si odradio :icon_smile::icon_smile:
 
RE: Golf MKIII by Enes

superman je napisao(la):
ma enese druze ti odradis kako si ti naumio, a 100 ljudi 100 cudi, nikad ovdje neces nac odgovor koji se svima svidja!! Zato odradi po svom ;) i predstavi nam sta si odradio :icon_smile::icon_smile:

pametno receno ;)
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

trazi zadnju klupu od corrada... lijepo bi se uklopila sa prednjim sjedistima.....:D


ugl. sve super, radis sa stilom...:D
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

mtopic je napisao(la):
Pa i u fabrici ih je neko presvukao ... ne kontam sta to toliko ima da se upropasti ako je dobar majstor???
Da se razumijemo ... ne govorim o Gratex-ovim presvlakama, ili necemu slicnom tome, nego o kompletnom rassivanju ovih sjedista i pravljenju novih navlaka po tvornickim sablonima.

Ja sam fabricka Asteroidova sjedista tako radio ... evo, ako ima neko da ih je detaljno pogledao, nek nadje zamjerku.

Bojis se presvlaciti sjedista, jer mislis da nemas dobrog majstora, a planiras raditi komplet instrument tablu u kozu??? To mi tek nije jasno...

Po meni, to sto si zamislio ce tek da bude kic ... ali tvoj auto, tvoj ceif

Sta to fali gratexovim presvalakama :icon_question: Ljudi profesionalno rade i bolje od vecine u BiH koji se bave presvlacenjem uz to 2 godine garancije dobijes

Mogu presvuc da identicno izgledaju ko i ovo fabricki cak imaju i masinu za vez mogu ovaj FK logo uradit :icon_smile:

Steta jest nova sjedista preclacit al kad je sve u tom bez tonu lakse i njih presvuc neg mijenjat sad i zadnja i jos neke detalje jer ova boja mu u unutrasnjosti bas stoji ;)

Uglavnom kako god extra izgleda pa bilo presvuceno il ostalo ovako :cool:
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

Za'ebano skroz... :D


Što se tiče presvlačenja, imaš opciju da napraviš presvlaku (u boji koja ti odgovara) koju možeš skinuti, tj montira se kao da oblačiš prsluk, a sa zadnje strane bude rajfešlus, ili čak može se i prošiti samo duže traje proces :D

Meni je prijatelj to radio za BMW-a M3, isto profilisani sicevi i sjelo je super, kao fabrika... ;)

Ne diraš sic, još ga i čuvaš presvlakom... :icon_biggrin:
 
Top