VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Legend
RE: Golf MKIII by Enes

ma nista zaebano , odlucio sam prodati mk3 sjedista,nazad klupa od mk4 ...po mogucnosti sa 3 naslona za glavu,googlao sam malo predobro sjeda bas u ovoj kombinaciji

a posto imam jos nekih planova koji mi se po glavi motaju ... oko ovog me vise ne boli glava,tako ce biti :cool:
 
RE: Golf MKIII by Enes

oslobodi se strahova legendo,evo sta ces imati!!!


nema sta se nemoze presvuci...ljudi iskroje pantalone za krivudavu guzicu od J.lo a tebe strah obicne kadice :D

zipa sjedista u cetvorci,skuplji je komplet od stock auta....

ovo je tesko iskroiti,ali i to se moze..

a ovo ima ja zeju uraditi ali previse je dizlo prljav da bi mogao ovo cuvati pod haubom :-((




nije tesko uraditi,tesko je odluciti !!!
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

uhhh extra su sedista...i ja bi se iskreno plasio da ih presvlacim,ali kad vidim ovu sliku gore,onda samo napred:cool:
 
Legend
RE: Golf MKIII by Enes

allroad je napisao(la):
joj druze predobro su sjela ;)

thx druze ;)

@ nermin ,....ma nista od toga druze , jednostavno mi se nesto neda , mogu reci da sam dovoljno to ajmo reci isfurao a i kako sam rekao zao mi dirati novo sjediste jer je odlicno ,znam sta hocu,i jednostavno ubacivanjem mk4 zadnje klupe , za Mene rijesen prob

red je dosao na nove dorade , sve ce dosta kostati pa se usmjeravam malo ka tome ;)
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

Hehee, nisi me skontao... nisam mislio da je zajebana situacija, vec su *ebeno dobro sjeli sicevi... :D

BIG LIKE... :cool:

Po meni, sa klupom od mkIV ce biti dobitna kombinacija... ;)
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

odlicna sjedala, mislim da je presvlacenje potrebno... ono na 4ci onoj izgleda savrseno
 
RE: Golf MKIII by Enes

E lepii...Nisam se javljao nikako sto se tice teme...Sve je to oki dokiii..Po meni ja mislim da bi to Damir Extra uradio sve...Ja i Alma smo dosta kontali za mk4 kako i sta..Ispalo je i kod nje super..Mada bi ljepse izgledalo da su dva ovakva sica bila...Al sta bi, sve je nesto bilo u zurbi...Mislim da bi bilo dobro da odaberes unutra kombinaciju smedju sa crnom, ima kod njega gore extra jedna boja..Ako si gledao kako je ispalo u cetvorke iz njemacke sve ono sto je Niho radio...Komplet je odradio i meni super izgleda...
Al u tebe bi jos bolje bilo zbog tih bas siceva...
Sretno u nastavku :) I moramo na pice vise otici....Ja sam polako odustao ovih par mjeseci od svega...Ozenio se pa tak da zena sad neda nis raditi,do daljneg ;)
Nadam se da picimo ponovo u aprilu za Gradisku..
Lijep Pozdrav
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

adi187 je napisao(la):
Sta to fali gratexovim presvalakama :icon_question: Ljudi profesionalno rade i bolje od vecine u BiH koji se bave presvlacenjem uz to 2 godine garancije dobijes

Mogu presvuc da identicno izgledaju ko i ovo fabricki cak imaju i masinu za vez mogu ovaj FK logo uradit :icon_smile:

Steta jest nova sjedista preclacit al kad je sve u tom bez tonu lakse i njih presvuc neg mijenjat sad i zadnja i jos neke detalje jer ova boja mu u unutrasnjosti bas stoji ;)

Uglavnom kako god extra izgleda pa bilo presvuceno il ostalo ovako :cool:
Drug, nemoj puno pametovati, prvo procitaj dobro sta sam napisao, pa onda kazi sta imas ...

Sti se tice Gra-tex-a, nemoj misliti da imam nesto protiv njih, cak stavise, ljudi dosta dobro rade to sto rade, imam njihove presvlake u Zafiri. Daleko je ono od fabrike (osim ako si corav :icon_biggrin:), ali za PRESVLAKE je dosta dobro.
Ali kao sto sam napisao, ne savjetujem mu da radi presvlake, nego da ove siceve rassije komplet (ne on, nego majstor :icon_biggrin:), pa da nanovo napravi navlake koje se sasiju zajedno sa sjedistem i to onda izgleda onako kako je Nermin postavio.

Ali njemu se to ne radi i OK, evo skontao je kako ce rijesiti problem i izgledace to extra, bitno je samo da bude ista boja sjedista i to je to.
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

Extra sjedista , presvuci to slobodno nadi samo dobrog majstora i neboj se hehe :) btw jel se smije znati koja je cjena bila , moze i na PM
 
RE: Golf MKIII by Enes

Bogami Enese ti se vec sad spremio za zime s tim drvima,sta ti je rec odgovornost :lol:fele spiglo,nema dalje :cool:
 
Top