VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf MKIII by Enes

enesse gdje to drzis falcare, u supi jel :D? ma samo naprijed....jedva cekam da to sve fino sklopis-vento look,fele, sjedista.. i poslikas naravno :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: ;)
 
Legend
RE: Golf MKIII by Enes

@ superman .... hehe pa da , knor juha skida sve :D polako , ali kako treba , pa koliko god bude trajalo

@ soundlunatic : nisam ih na slijepo uzimao,jednom prosle god sam ih gledao,i kvalitetom i izgledom su mi se dopali.... nebih uzimao da je nesto điđi miđi ....kad se sjedne,drzanje sa stranica je super....a sto se udobnosti tice,na gewindama i u pod zna se kako je vec,to sjedista ne mogu ublaziti :)
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

Svaka čast druže ,sicevi su extra , samo sumnjam da će dugo biti u toj boji ,kako ganjaš perfekciju ,samo je pitanje dana kad će osvanuti u ovakvoj kombinaciji;)

Beige_Interior.jpg
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

Uff sedista su bas dobra, koliko se da primetiti sa slike, nisu toliko neudobna kao neke kadice ;)
A nemoj presvlaciti, gre'ota ovakva nova sedista da se presvlace, barem ih pocepaj malo :D
 
Legend
RE: Golf MKIII by Enes

thx narode .... djordje druze,bojim se da ih ne upropastim sa presvlacenjem,par detalja ce ici da se uklopi sa ostatkom unutrasnjosti i to je to
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

svaka ti dala enese sve sam stranice pregledo bas se navuko nisam se mogao odvojiti od racunara dok nisam sve pregledao... samo tako nastavi jedva cekam proljece da vidim kako ce taj Vento look na tvom autu izgledati ne sumnjam ali jedva cekam :D
 
Početnik
RE: Golf MKIII by Enes

moram reci da su sjedista perverzija i ako ti nije problem da mi posaljes cijenu 2 komada na pm...
 
Legend
RE: Golf MKIII by Enes

frenki druze hvala,.....buki_pit....... lijepo za cuti,hvala prijatelju ;)

@ sarajlic ..... bem li ti miseve,da si koju stranu u nazad prelistao napisao sam , neki su upitali pa evo samo copy paste ;)

sjedista za mene je sura u austriji kupio,pratio mi je popuste novogodisnje ,na artikle je bilo od 30 do 70% popusta i trajalo do 17.01 pa je u tom toku uspio kupiti...... sa dostavom su izasla + - 200eu , carine je placeno oko 35eu


sutra ili prekosutra bi trebalo biti gotovo u autu,kupljene su cijevi za pravljenje nosaca,......a origigi klizace sam dobio uz sjedista
 
Top