VW GOLF MK2..BY SOFFA

VW GOLF MK2..BY SOFFA

Član
RE: VW GOLF MK2..Nove Slike..

hvala drug a bojim se da ne pukne jer je stvarno cvrsto i kako kasnije zalijepiti ovaj sivi dio jedino da stari nadjem gdje pa da eksperimentisem...hvala jos jednom...;)
 
Član
RE: VW GOLF MK2..Nove Slike..

Ma samo polahko, sve je na zakacke, uzmes tanki safciger, i jednu po jednu odvajas, al bas moras pazljivo, postoo pukne lahko ko sto ti kazes,
 
Član
RE: VW GOLF MK2..Nove Slike..

evo vako felge od volva preradene i postavljene na auto al nisam sliko noc pa sutra dok se malo opere golfac kupljeni kederi odnosno one lajsne na krov kupljena instrument tabla plasticna a plavu gumenu vadim jer je popucala na vrhu slikat cu i to pa ako kome treba dat cu mu do dzabe jer ima sve nosace i ostalo je ok...trazio gewinde pa poskupe zato sutra zamjena zadnjih amortizera...pa bit ce sutra slike fegli i citavog golfaca....:icon_smile:
slika-120362-2012-03-1332983862-velika.jpg
 
Član
RE: VW GOLF MK2..Nove Slike..

neznam drug koliko je pametno stavljat u dizela ovu plasticnu tablu, kod mene je i planiram je izbacit, uvjek neki djavo u njoj kucka, skripi, jos je podupr'o sa vih strana :lol: znam da pucajz kozne, ali se moze nac da nije pukla! ;)
 
Član
RE: VW GOLF MK2..Nove Slike..

hehe jest ono to al koliko ih ima sa tim plasticnim pa ne kucka u svakoga al imam oca majstora on ce to upasovat kako treba ne brinem se a i ja cu gledati da sto bolje to uradim ne volim ni ja te zvukove po autu...:icon_smile:
 
Član
RE: VW GOLF MK2..Nove Slike..

oo hvala kolega aa znam da su tu negdje kao blizanci a radova ima sad na ljetos polijepo fege i gume postavljene cekam amortizere zadnje pa bit ce slike i ostalo sto se bude radilo tu ce biti...:icon_smile:
 
Član
RE: VW GOLF MK2..Nove Slike..

eto slika na brzinu nesto postavljeni amortizeri zadnji felge sa znakom volvo..:D..i malo unutrasnjosti cistio tapacirunge i zadnju policu sam reko slikat pa nikad...sutra se matt sprej uzima da osvjezim plastike i naravno da ga operem...:icon_smile:
scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php
scaled.php
scaled.php

scaled.php
 
Član
RE: VW GOLF MK2..Nove Slike..

stvarno se nema vremena al ovako kad dodje vikend nesto uradim danas uzeo ovaj matt sprej i presao sve plastike na golfu osim lajsni na vratima nestalo mi spreja i izvukao linije plave na branike..bit ce jos slika sad je prljav da valja..:icon_smile:
scaled.php

scaled.php
scaled.php
scaled.php

scaled.php

scaled.php
 
Legend
RE: VW GOLF MK2..Nove Slike..

fino si osvjezio plastike, ali slabo si zastitio, kad si farbao npr. retrovizore nanijelo ti je sigurno i na farbu auta ;) to se i ne primjetai ali probaj rukom preci osjetices da je malo kao hrapavo i da ne klizi ruka ;)
 
Član
RE: VW GOLF MK2..Nove Slike..

hvala drug moj bogami razlika je odmah velika ko novo auto a vidio sam ja to nama zato je bilo benzina na krpicu pa odmah obrisi a i kupio sam neku pastu za poliranje pa dok se ovo kako treba osusi da ga operem i namzem tom pastom pa vidjet cemo na sta ce liciti...;)
 
Top