VW GOLF MK2..BY SOFFA

VW GOLF MK2..BY SOFFA

Član
RE: GOLF MK2..TRENUTNO U GARAZI...:)

pa boze moj mozda dodje nekad vrijeme da se on mijenja....ipak hvala...;)
 
Član
RE: GOLF MK2..TRENUTNO U GARAZI...:)

golf je 2000god dosao iz njemacke i bio sam zadovoljan njim i sad sam fala bogu...pa ce se poceti malo raditi sad na njemu nista posebno ni pretjerano...:icon_smile:
 
Član
RE: GOLF MK2..TRENUTNO U GARAZI...:)

reko da bacim koju sliku...da osvjezim temu pa evo par slicica motora i nekih pro slika...:)
dsc00398w.jpg

dsc00405ik.jpg

dsc00406er.jpg

kako je kod mene motor se oprao 2do 3 puta ko ne dizem haubu stalno jer nema problema nikakvih zadovoljan sam motorom,,,:icon_smile:
dsc00409n.jpg

evo malo i unutrasnjosti jest nabacano ko kontejnjer u njega sta god vam treba ima u mom golfacu...ali bit ce vremena i zato kad budem konzolu mjenjao...:icon_smile:
hyiuh.jpg

et toliko od mene...:D
 
Član
RE: GOLF MK2..TRENUTNO U GARAZI...:)

Dobr nabaviš zaštitiu ispod motor i ne sikiraš s eza prskanje odozdo vazda čist.....kad se nakupi prašine smao ga sapaereš malo i opet ko nov...heheh..pozzzz:cool:
 
Član
RE: GOLF MK2..TRENUTNO U GARAZI...:)

ne znam imal to na odpadu se uzeti jer niko nece sa svog golfa skinuti...:icon_smile:
 
Član
RE: GOLF MK2..TRENUTNO U GARAZI...:)

soffa je napisao(la):
ne znam imal to na odpadu se uzeti jer niko nece sa svog golfa skinuti...:icon_smile:

Prodajem ja zastitu ispod motora. Ako si zainteresovan javi se na PM ;)
 
Član
RE: GOLF MK2..TRENUTNO U GARAZI...:)

http://www.pik.ba/artikal/2297979/zastita-motora-za-golf-2/....evo ti zaštita motora........:cool:
 
Član
RE: GOLF MK2..TRENUTNO U GARAZI...:)

hvala ti drug a evo infromisan sam i od d@llygti kako se to montira pa cu vidjeti s njim ima on ovu zastitu....;)
 
Član
RE: GOLF MK2..izaso iz garaze...:)

evo da skinem paucinu u garazi citavu zimu bio prljav i jucer ga oprao..imo malih problema otkino malo lip od veznog lima pa moram novi kupit uzeo most i masku i kedere za vrata ako neko zna gdje ima dobrih zadnjih amortizera u TZ da se uzme i selena i to cu da mijenjam...eto par slika pa radit ce se na proljece pomalo..a ovu instrument tablu plavu u kozu nekad pa vidjet cu ko to zna raditi....a sad sam kupio crnu pa vidjet cu jedan dan se zadati da uradim i to....:icon_smile:
scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

eto znaci ako ko zna gdje se ima uzet dobri amortizeri za dvojke nek pise trebaju mi zadnji...:icon_smile:
 
Član
RE: VW GOLF MK2..Nove Slike..

neki dan moj golfac preso dvjesto hiljada nisam uspio slikat al et sad imo vremena da slikam i onda da skinem od ventilacije ovo da vidim gdje je diodica ona
jer mi to ne radi tu i ne znam da je nadjem jer mislim da necu sta otkinut od ovih plastika pa bi volio ko zna to raditi malo da mi pojasni...;)
scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php
 
Član
RE: VW GOLF MK2..Nove Slike..

odlichan ti je Golf soffa ;) samo nemoj da ga upropastish sa fazonima tipa maska bez znaka duboki branici i tako tim stvarima, ostavi ga ovakvog, maska sa 6 letvica, 4 fara, i nemoj nishta skidat i farbat ove lajsne oko prozora i branika, bash su gotivne i rijetke ove chrom :icon_smile: kupi samo Sonax kao mlijeko za plastike u enterijeru [nishta oni kineski sprejevi iz robota] i sve fino zashtiti da ti i ova tabla ne ispuca :cool:
 
Član
RE: VW GOLF MK2..Nove Slike..

instrument tabla nazalost ispucala jer je kozda vidi se na slici ovoj da ima komad crne koze ja stavio da vise ne puca al sam uzeo crnu tablu nije bilo plave a ovu mozda doradim i presvucem u eko kozu...moram ove branike osvjezit i rubove malo su dotrajali pa imal gdje sprej da se kupi matt za ovu crnu plastiku....;)
 
Član
RE: VW GOLF MK2..Nove Slike..

ee evo mene na brzinu sto se tice golfaca nista do ljeta samo da pitam imam ove felgice od volva 4X100 je promjer ali ova rupa srednja je manja pa da li se mozena tokarski stor uraditi da pase na golfa...trebam do rodjaka za koji dan otici pa da mi to proba uraditi...
scaled.php

scaled.php

ett toliko za danas u maju pocinje da se mijenja sto je kupljeno....:icon_smile:
 
Član
RE: VW GOLF MK2..Nove Slike..

Dioda za osvjetljenje ti je ovaj manji konektor, otkacis njega, skines prekidac za paljenje ventilatora ii rastavis ovu plastiku na 2 dijela( odvojis crni dio od ovog sivog, ili koja je boja vec)
 
Top