VW GOLF MK2..BY SOFFA

VW GOLF MK2..BY SOFFA

Član
hvala drustvo aa cuva se zato sto je porodicno vozilo jos kad dodje novo golf ide na generalku totalno jer ostaje u fameliji vjecno...:icon_smile:
 
Član
golf ti je fin,al nisi trebo uradit ovo da farbas branike,ja mislim da ce se to sve oljustit,
i samo uzmi vrata od novije tipe i retrovizore ofarbaj u boju auto i izgledat ce daleko ljepse
al sve u svemu nij ni ovako los
 
Član
aa nece se guliti vjeruj mi jer je bumper sprej za plastiku i nanio sam samo jedan sloj mozda samo gdje su lajsne ove crom bile al njih sam isto uradio plavom bojom slike uskoro...aa nexus kud ne okrenu drugu stranu bila maja marijana sa svojim atributima....:lol::lol:
 
Član
imaju dva jedan je 5km drugi je 7km odnosno ovaj sto sam ja uzimao je 7km..a i zavisi do radnje al to su te cijene...hvala drug..;)
 
Član
ne mogu od kise nista ni oprat kola ni slikat kako treba evo uradio chizu naprijed i nazad naravno pa ako ne valja da skidam...:icon_smile:
scaled.php

scaled.php
 
Član
maa neobican sam ti ja skroz bilo je na masci plava al et uklonio sam...svi crvenu a ja kao limited edition plava jos da nadjem znak motor sport sto ide na desnu stanu..:icon_smile:

i posto sam unutrasnjost uradio smd trakicama tako ce i spoljasnja strana dobiti smd naprijed idu ove sigurno a na tablice ove..nisam htio vise ovih smd pozadi da ne bude prejako...kod mene je sve zlatna sredina...:icon_smile:
slika-11185-2012-05-1336720190-velika.jpg

slika-85617-2011-03-1299791050-velika.jpg
 
Član
i uzeo smd znaci za poziciju ovakve metalne i za tablicu kao ove samo ubodne reko neka vise ima..i postavio na tablicu oprzim se u prst one moje zarulje se bile ugrijale tako da sam ostavio sve za sutra mogu reci samo da pozadi golf sija ko svitac...:icon_smile:
 
Član
treba mi pomoc znaci postavio sam zadnje ubodne smd u tablicu i odlicno sija i danas poso da stavim naprijed u pozicije bas kao na slici ove i nece znaci sve isto metalno grlo all nece u cemu je problem ne znam...dal mozda treba obdavije staviti jucerr postavljo u tablici za 10 minuta uradio ove za poziciju nece ni da maknu...:icon_confused:
 
Član
soffa je napisao(la):
treba mi pomoc znaci postavio sam zadnje ubodne smd u tablicu i odlicno sija i danas poso da stavim naprijed u pozicije bas kao na slici ove i nece znaci sve isto metalno grlo all nece u cemu je problem ne znam...dal mozda treba obdavije staviti jucerr postavljo u tablici za 10 minuta uradio ove za poziciju nece ni da maknu...:icon_confused:

Nece da ti udje kad hoces da stavis ili kad ih stavis nece da svijetli ??:icon_rolleyes:
 
Član
evo jos koja slika pralo se cistilo se, ocistio tapacirunge na vratima i et to je to..ne znam sta sledece da radim...:icon_smile:
scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php
 
Top