VW GOLF MK2..BY SOFFA

VW GOLF MK2..BY SOFFA

Član
RE: MK2 el classico...:)

hvala hvala...sad zima stize pa daju se pare da ga ocuvam dobro i gume su nove kupljene i postavljene na felge samo da ih montiram ipak sigurnos je sigurnost..a cim proljece dodje bit ce radova planiram novu boju raditi kao u jedne duje plave sto sam vidio na street race-u...al ne znam broj farbe pa raspitat cu se....:icon_smile:
 
Član
RE: MK2 el classico...:)

fin golf kod mene jetta je bila unutra kompletno plava osim table. sretno u daljim radovima;)
 
Član
RE: MK2 el classico...:)

aa pa sta si uradio sa unutrasnjosti jer treba i meni jedna rezerve unutrasnjost mislim na sve da uradim eko kozom tapacirunzi krov i te stvarcice,,,,:icon_smile:
 
Član
RE: MK2 el classico...:)

soffa je napisao(la):
aa pa sta si uradio sa unutrasnjosti jer treba i meni jedna rezerve unutrasnjost mislim na sve da uradim eko kozom tapacirunzi krov i te stvarcice,,,,:icon_smile:

tapacirunge i sve ostalo kod mene je bilo u losem stanju dosta popucalo pa sam kompletno sve presvuko u eko kozu i krov uradio
 
Član
RE: MK2 el classico...:)

oprao i ja svog golfa napokon nikad da se posvetim njemu bar sat vremena i imao izolir trake treko da vidim ovu lajsnu da uradim na maski u plavo pa nesto sam skrpio nije lose ispalo za prvi put u boji auta je sad a mozda kasnije uradim sve u crvenu i branik i na vratima i ovu okolicu na maski...ovo je samo probni rad bio....:icon_smile:

dsc00016medium.jpg

eto kako je ispalo a 15min rada...nisam imao ni trake vise za branik...:icon_smile:
dsc00017medium.jpg

dsc00018copymedium.jpg

dsc00024medium.jpg

a evo koja slika i u garazi sa upaljenim farovima....samo zbog toga volim ovu masku sa 4 fara...:icon_smile:
dsc00026medium.jpg

dsc00025mediuml.jpg

malo mi cudno ispala ova slika ali to svjetlosti je nije do mene...:icon_smile:
 
Član
RE: Oprao i ja svoju DuJu...:)

kad skines te blatarice imat ces duplo bolji auto:cool::cool::cool:
fino je ispalo ovo na maski, svidja mi se;)
 
Početnik
RE: Oprao i ja svoju DuJu...:)

Ne radi to po braniku :)

Ovo na masci je extra , ali ove lajsne po braniku probaj ispolirat , bile bi extra .

Neke fine felge (falc naravno) itd. ;)
 
Član
RE: Oprao i ja svoju DuJu...:)

necu onda nista na branik stavljati a i puko mi je nosac na braniku pa zamolio bi ako ko ima ovakvi prednji branik sa lajsnom da mi javi kupac sam jer imam zadnji ko nov samo mi prednji fali jer je napuko i lasjna malo pukla zato je pocela korozija da se hvata na lajsni...i hvala unaprijed....:icon_smile:
 
Član
RE: Oprao i ja svoju DuJu...:)

golf kao golf uz malo moze izgledati extra samo ja bi taj volan sto prije zamijenio ovaj kad gledas muka neka :D i sretno dalje ;)
 
Član
RE: Oprao i ja svoju DuJu...:)

pa mozda dodje red i njega sad zima pa ima se i vaznijih poslova ali sta vrijeme pokaze tako ce se i raditi kontam duboke branike ako ne nadjem ovakakv branik sa lajsnom ali nisam jos ni isao po otpadima sigurno ima na starim golfovima ovakvi za 20 do 30 km samo da nije ostecen i izgreban a lahko je meni njega prefarbati i ostalo uraditi,,a sledece sto ce ici su neki detalji od carbona kao znak ovaj i unutrasnjost ne pretjerano normalno...i ima tuu posla da ne nabrajam dosta sam ulozio za zimu znam da je spreman....;)
 
Član
RE: GOLF MK2..TRENUTNO U GARAZI...:)

hvala hvala imal ko da prodaje duboke branike ili cu ovako ostaviti sa ovim branikom samo mi treba prednji dobro ocuvan sa ovom lajsnom...;)
 
Član
RE: GOLF MK2..TRENUTNO U GARAZI...:)

Odlican golf,samo mi se taj volan nikako ne svidza,po meni najruznji volan ikad stavljen u golfa,ostalo je sve extra:cool:
 
Top