VW GOLF MK2..BY SOFFA

VW GOLF MK2..BY SOFFA

Član
RE: golf mk2 el classico

pa to i ja mislim al sve se nadovezuje za faroe 50 za masku 25 i da uradim liniju crvenu i obrvu kupim to je 100km..ali bit ces sve sto je skupo i dobro je...:icon_smile:
 
RE: golf mk2 el classico

nemoj obrvu, ako misliš crvenu liniju,, svakako obrva ti ne ide na plitke branike, i isfurana je :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk2 el classico

evo jedna slika i od pozadi...samo mi ova tabla se skrivila unutra ali napravio sam od eko koze novu cim budem mogao slikat cu da vidite kako je ispalo...:icon_smile:
slika1173medium.jpg
 
Član
RE: golf mk2 el classico

hvala druze..aa to neki dan zakacio i otkinula se guma ona sto drzi lonac a ne znam dal da radim neku nadogradnju na ovaj auspuh ili sa loncem da uzmem auspuh cromirani..mada bi se moglo i na ovaj navariti i upasovat neki nastavak...;)
 
Član
RE: golf mk2 el classico

nista od farova i ovih ostalih dijelova to ce da saceka malo..ipak mi je prece da ga dobro zastitim jer to radim svake druge godine i onda nemam brige sa korozijom...:icon_smile:
dsc00056medium.jpg
 
Član
RE: golf mk2 el classico

i posto je moje sjediste puklo nazalost morao sam izbaciti sve otisao je onaj lijepi enterijer..naletio sam na ova sjedista od venta sva za 50km jest da je vozacevo malo poderano ali nista strasno dodjem kuci aprat bruslilicu i prepravim nosace i sad ko u avionu..malo su tvrdja od mojih ali bolja su za klasu...:icon_smile:
slika981202011031300369.jpg


sjedista sam postavio...pa ne znam koja da radim u kozu ova ili orginalna njegova..jedan dan potovariti i vuci tahiru da ih skocka...:icon_smile:
slika1187.jpg


slika1183medium.jpg
 
Član
RE: golf mk2 el classico

i jutros ustanem i reko da uradim zastitu javljaju zahladjenje a danas pravo lijepo vrijeme napravim sebi mali kanalic i udri antirostom za hrdju...:icon_smile:
dsc00097medium.jpg

dsc00098medium.jpg



i onda kad se prasina i hrdja skinula otisao rodjaku na praonu da to sapere kako treba...i onda su poceli radovi...:icon_smile:
dsc00102medium.jpg

dsc00103medium.jpg

onda je uslijedilo pranje
dsc00104medium.jpg

dsc00106medium.jpg

dsc00108mediuml.jpg

i onda sae zavrsavalo pomalo...dodjem kuci skinem felge i zastitim sto mi je i ostalo jos...:icon_smile:
dsc00109medium.jpg
dsc00110medium.jpg

dsc00112mediumz.jpg

i eto kako to izgleda sada...posao zavrsen ja spreman za zimu...:icon_smile:
 
Član
RE: MK2 spreman za zimu...:)

gdje si uzeo bitumen i koliko je jedna ova boca :icon_question:
 
Legend
RE: MK2 spreman za zimu...:)

odlican posao , bilo na starijem ili na novom autu zastita je jako vazna , samo tako druze ;)
 
Član
RE: MK2 spreman za zimu...:)

znam da je stari to negdje uzeo u zivinicama kod bulevara ljudi sve imaju sto se tice farbe zasitite i ostalih tih materijala a dodje 6 boca u kutiji meni otise danas samo dvije boce i to direktno ih nanosije bolja zastita bude nek kad ih razrijedis...i najbolje je to da sam sebi radis...aa hvala enese na prvom mjestu zastita i ocuvanje pa bit ce i tuninga na proljece...:icon_smile:
 
Član
RE: MK2 spreman za zimu...:)

evo danas mi bilo dosadno reko da malo rasvjetu poboljsam u unutrasnjosti nisam imao onu plocicu SMD ali ima traka i lemilica i udri...;)
dsc00121medium.jpg

i evo kako je to ispalo...ja zadovoljan jos trebam u gepek i ispod haube da kada otvorim haubu imam osvjetljenje...:icon_smile:
dsc00106medium.jpg


i evo par slika jos jest prljav nema sta all radi se a i nema se vremena...mislim jos uraditi ove sijalice od ventilacije i prekidaca ali nikada nisam to otvarao pa ne znam da necu sta slomiti...vadio samonu plastiku ali unutra one kablove i dzekove nisam smio da diram pa vidjet cu ko je sebi mijenjao da se informisem kako ide i da li ima da se kupi gdje ubodnih sijalica za ove prekidace da ne uzimam diode i lemim svaku posebno i danas sam se dovoljno isprzio...:icon_smile:
dsc00110mediumm.jpg

i evo jedna nako slicica samo ne volim sto je ovako prljav jede me nesto iznutra ali vikend posvecujem njemu...:icon_smile:
dsc00117medium.jpg
 
Član
RE: MK2 spreman za zimu...:)

slucajno nuskam po netu i na ebayu naletim na ove stopke pa moram drugu reci da to uzme on s tim barata a kostaju samo 17.99 dolara...:icon_smile:
kgrhqmokjce5mhoelcqbo6g.jpg
 
Top