VW Golf 5

VW Golf 5

Član
Nisi razmisljao da je prethodnom gazdi neki majstor rekao kako je resio problem i stavio nov deo i lepo mu naplatio (papreno) a ustvari zalepio tecnim metalom, vlasnik zadovoljan a majstor vice u sebi "dok je ovaca bice i vune"
 
Član
Ne ide mi u glavu koji brtalji odrzavaju auto na ovaj nacin. Ja znam da sam bolestan oko auta, ali brate ako ti je skupo odrzavati auto idi jasi na magaretu ili vozaj biciklo. Sve, sve samo da im je spickat a da ne mora marke dati, ali bi se ipak vozao...

Da mi pricamo od dijelu koji kosta Boga oca pa da je nešto tu improvizavno, pa hajde.. Al' poluge 30 maraka i ciganciti na autu koje 30 maraka potrosi za 20 minuta voznje, ne ide mi u glavu...
 
Član
Nisi razmisljao da je prethodnom gazdi neki majstor rekao kako je resio problem i stavio nov deo i lepo mu naplatio (papreno) a ustvari zalepio tecnim metalom, vlasnik zadovoljan a majstor vice u sebi "dok je ovaca bice i vune"

Nisam, kategorički odbijam vjerovati da još uvijek ima levata koji padaju na takve fazone.
 
Član
Zimske gadosti i oduzeta vozačka su nas malo usporile, al' se već spremamo za proljeće :)

Konačno stigao, ubačen i kodiran Highline sat, zadnja stvar koja mi je smetala u unutrašnjosti.

Bp5J24a.jpg


EPII7Va.jpg


IspLkIs.jpg


Stari sat sam rastavio da prebacim tacho ploče koje su u km/h, al su mi se nekako počele i ove u miljama sviđati, pa ćemo to još vidjeti:

iFdJVVu.jpg


Finta je u detaljima :)

7KB9bbZ.jpg


KnjsTF0.jpg


Kupljene i Bilstein B14 PSS gewinde, to ide na auto dok prilike dozvole...
 
Član
Turbina koja je trebala da bude savršena je na kraju ispala daleko od savršene....

FVyUh8t.jpg


Skinuto, zamjenjeno, nisam mogao da prepoznam auto kad sam probao nakon zamjene, ide 40% bolje nego što je isao...

Nabačene gewinde, nazad uštificana visina, naprijed ce ici jedno centimetar u zrak u odnosu na trenutnu visinu dok su ove gume i felge na autu, kad vratimo BBS onda cemo vidjeti...

Lauov2M.jpg


QsvIj3a.jpg


Kolega Edo, inace diplomirani doktor Golfologije, nam je uradio led štopke koje su cucnule k0 budali šamar, svaka čast maestro!

olFhxAd.jpg


u3vf9no.jpg


Idemo dalje, u nove radne pobjede :D
 
Član
Visina otprilike pogođena, mozda cemo na BBS-icama ici malo niže, al' o tom po tom. Sad se prebacujemo na rješavanje stabilizatora i rasterecenja balans štange..

Jedna sa današnjeg desanta na Čavljak, predivno vrijeme za štelovanje gewindi :/

TvWnocL.jpg
 
Član
Druze petica ti je top! Posebno mi se svidja boja i odabir menjaca, volim kako se cuje taj auto pri saltanju :)
 
Top