VW Golf 5

VW Golf 5

Član

Tri za prekoracenje brzine, dvije za foliju na staklima, dvije za ne koristenje pokazivacem pravca ili ti ga žmigavca.

Mada, da su svaki puta pisali prekršaje koje sam napravio onda bi bilo pet za prekoracenje brzine i dvije za folije, 6 mjeseci vozacka i cca 2000 KM.....

Rega je naša murija, generalno, ja kad vozim preko ogranicenja ne smeta mi kad mi napisu, samo tako hajvan i moze da se opameti, al' sto peglaju za folije mi je fkt iritantno..

Vidim tek da sam zrakno golfa, vidim poznat, al nisam skontao. Extra izgleda :D

Hvala lafac!
 
Član
Brate ti izgleda kad god si prekoracio brzinu slikali te :D :D

Slazem se za folije, stvarno je smjesno da ti neko pise kaznu a vidi da je sve na autu u vrhunskom stanju i ulagano i odrzavano i sigurno 100%. Ne ugrozavas nikog folijama , i nadje da ti pise za folije, a pola i vise auta na cesti koja se voze su tehnicki neispravni, sa nikakvim gumama, kocnicama ali eto to nema veze, moze
 
Član
To za ograničenje se slažem, tako bar znam šta sam uradio.
Mene su prošlu nedelju pisali za mobitel, ja onako iz navike izvadio iz džepa i pogledao koliko je sati, pošto se na bordu ne vidi (standardna francuska boljka), a oni bili iza nakvih kontejnera i za mnom.
Reko gledao koliko je sati, žurim kući, jok kaže koristio si mobitel. Ma reko idi piši pa da idem, kad si govno i ja sam, doviđenja doviđenja.

A to za folije je stvarno glupo, pogotovo što bi za folije prvo trebali da te upute na vanredni tehnički i ako se tamo ustanovi da nije po zakonu, onda da ti je pišu.
 
Član
Meni su toliko podigli tlak da cu ih skinuti izgleda. Bukvalno kiša kad padne, pred mrak, samo se okrećem ima li ih negdje, tik mi je postao. Nije mi uopste zbog 20 KM, nego me iritira sto me zaustavljaju. I to samo ovdje po gradu. Znaci zadnjih sedam godina na autima imam folije, kompletno auto, 30% folije, i jedino gdje sam placao kaznu je u Sarajevu. No dobro, Jusko mora necim budzet napuniti, mi kao narod i nacija samo sutimo kao ovcice dok nam podizu namete za tako neke gluposti i jebaji ga, i treba nam....

To za ograničenje se slažem, tako bar znam šta sam uradio.
Mene su prošlu nedelju pisali za mobitel, ja onako iz navike izvadio iz džepa i pogledao koliko je sati, pošto se na bordu ne vidi (standardna francuska boljka), a oni bili iza nakvih kontejnera i za mnom.
Reko gledao koliko je sati, žurim kući, jok kaže koristio si mobitel. Ma reko idi piši pa da idem, kad si govno i ja sam, doviđenja doviđenja.

A to za folije je stvarno glupo, pogotovo što bi za folije prvo trebali da te upute na vanredni tehnički i ako se tamo ustanovi da nije po zakonu, onda da ti je pišu.

Isto meni, pred predsjedništvom na semaforu, od Dzidzikovca, znaci semafor, stojimo, ja otvorio mobitel ucinilo mi se da je poruka dosla, oni pored mene stali, i spusta prozor, kaze to ti mangup - vidiš nas i namjerno mobitel koristiš... Ja ga gledam i ne znam bil' ga pljunuo ili samo zatvorio prozor. Najgore što ovi murjaci po gradu zbog šapke kontaju da su jako bitni i relevantni likovi. Makneš se do Ilidze, policajci sasvim normalni, za tako gluposti ili ne zaustavljaju ili ako te zaustavi opomene te i pusti, ovo gore čim Stup mašiš kontaju da su NYPD.......
 
Član
lUhY52T.jpg


Nanesen vosak pred zimu, uradjena špura, uskoro bi trebali na mapiranje mašine i DSG-a...
 
Član
Ovogodišnje prve zimske gadosti su nam otkrile jos jedan DIY car fix - Bošnjo style. Krenem da obrišem snijeg sa šoferšajbe a vozačev brisač ne miće nikud. Skinem plastike i imam šta i vidjeti, hajvan odlomio navoj na koji se zavrće brisač i učvrstio ga ni manje ni više nego tečnim metalom. Vađenje i vračanje poluga i motorića je pravo jednostavan posao al' sam ja uspio sve ruke iskasapiti dok sam ih uglavio nazad...

maYkt2a.jpg
 
Top