VW Bora 2.3 V5 Highline

VW Bora 2.3 V5 Highline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Frenkie-3B je napisao(la):
vidio sam lonac sto si postavio brutalno dobro izgleda,a i zvuci opasno,kao i sto sam mi rece nes postavljat slika dok ne dobijes onaj zadnji dio karambolke dok sve ne uklopis kako treba i prednju karambolku ne prespricas od ovog zadnjeg incidenta.......................
;) ;) ;)

svaki dan bolje zvuci iso ga danas opet malo razvozat ;-) bice sigurno i sliko za jedno 10 dana al tad ce biti sve sastaljeno i od unutra :blackknight:

kecc je napisao(la):
Meni Bora extra lijepo izgleda! Cestitam! Jedino mi se taj motor ne svidja! imao sam ga u cetvorki i za V5 i tu 2,3 litra kubikazu u opste ne ide pogotovo na nizim obrtajima! e sada ona verzija sa 170 ks tj cetiri ventila po cilindru vjerovatno bolje ide! u svakom slucaju lijep auto i ne smatraj ovo za kritike nego samo moje iskustvo!

neznam sta je tvome bilo da ne ide??? al meni super ide V5 i 150Ks super vuce 1300Kg!!! Imo sam i 1,8T bas ni malo nije bolje iso??? Al meni je zvuk od V5 FENOMENALAN koda imam V8 heheh...
Inace fala na komlimentu jarane :blackknight:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

V5 je jako dobar motor, steta sto nema malo vise ventila al je nenormalan potencijal, jedan tu drug iz svedske ima istu ovakvu Boru, mozda si vidio temu na vwvortex...mislim da sada ima negdje oko 650ks ...skoro je promjenio mjenjac, izbacio 5-speed i stavio 6-speed iz Golf-a TDI...polomio je 4-5 mjenjaca do sad ; ) zvuk od V5 motora je pure sex.

Evo ti i uzivaj ;) -> http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=2862822
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

orienz je napisao(la):
V5 je jako dobar motor, steta sto nema malo vise ventila al je nenormalan potencijal, jedan tu drug iz svedske ima istu ovakvu Boru, mozda si vidio temu na vwvortex...mislim da sada ima negdje oko 650ks ...skoro je promjenio mjenjac, izbacio 5-speed i stavio 6-speed iz Golf-a TDI...polomio je 4-5 mjenjaca do sad ; ) zvuk od V5 motora je pure sex.

Evo ti i uzivaj ;) -> http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=2862822



hehe fala jarane ;-)
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Postavlen loncic i nova lajsna ispod branika

464ee281.jpg


60e79aa1.jpg


f71ace5f.jpg
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Unutrasnji radovi sto sam farbo u crno isto sam zavrsijo, samo slike nisi bas nesto (ko u voznji slikavo hehe) moracu nekad bolje da uradim al vidite sami kako je ispalo ;-)

a30bdb32.jpg


b1161d8a.jpg


1115e78e.jpg


c10941ea.jpg


dfd10d49.jpg


Danas mi je jos nesto u ruke palo!!! to sam tek nakraju sceo da kupim al et tako scelo hehehehe....
Ito bas te sto sam trazijo crne stopke od HELLA

43e5d727.jpg


Evo ga sa novim stopkama kad jos dodzu moje suncane felge bice ufff (za mene) :blackknight:

d6c5267b.jpg


ed4b1fe7.jpg


0b5c3cc5.jpg


f3ed4e5a.jpg


07dbb5e3.jpg


8fba74ec.jpg


evo jos malo slikica pravo sam se potrudijo da ispane mi lijep bibi ;)
Sad mi samo jos fale naprijed crni farovi....!

03d933c3.jpg


48957d13.jpg


a5560135.jpg
 

LSD

Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

ima li mjesta i za mene.....
dobro ti je zvrashena unutrasnjost.....bilo mi je bezze kad se pricalo o tom ali sad je OK :cool:
 
RE: VW Bora V5 by Sene336

auto je stroj od masine do auspuha sve je cool
ni pretjerano bas ono super da se ne pokvari linija auta
svaka cast....;)
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

LSD je napisao(la):
ima li mjesta i za mene.....
dobro ti je zvrashena unutrasnjost.....bilo mi je bezze kad se pricalo o tom ali sad je OK :cool:

jaste da ima mjesta i za tebe jarane... ;)
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

cim sam vidio na prvoj stranici prvu sliku ovog auto odma sam pomislio na auto iz svajcarske istog trena i kad sam se spustanize i nize i vidjeo mali okvir od tablica onda sam bio 1000% siguran da je od tud:) i sad na zadnju stranu tablice ciriha samo farove auto tip top ekstra sredjen
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

rututuki je napisao(la):
cim sam vidio na prvoj stranici prvu sliku ovog auto odma sam pomislio na auto iz svajcarske istog trena i kad sam se spustanize i nize i vidjeo mali okvir od tablica onda sam bio 1000% siguran da je od tud:) i sad na zadnju stranu tablice ciriha samo farove auto tip top ekstra sredjen

:cool: fala drug :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top