VW Bora 2.3 V5 Highline

VW Bora 2.3 V5 Highline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
bora je stvarno urađena bez ijednog suvišnog detalja,
jedino što bi ja ukinuo je lajsna na zadnjoj karambolci
a ostali planovi su ok, krov i karambolku obavezno u crno:cool:

hehe fala ;-)

Imam jos neki drugi stvarcica da uradim pa ce i lajsna na karambolki da se izbrise ;-)
Samo me nervira da vec dvije sedmice cekam na moju malu lijevu spiglu!!!! cim bude dosla odo da se prijavim za lakiranje u crno :123:

Evo jos ovu gumu od vrata isto sam ofarbo, do sad dobro izgleda ;-)

e950bfa8.jpg

db42d65f.jpg


Nemogu jos sve da postavim posto cekam vec odavno moju malu lijevu spiglu sto mi treba da dodze..
A posto spiegle (desna+lijeva) isto u crno ko krov i branik i ove male stvarcice od interija hocu da lakiram moram cekat dok mi sve bude na mjestu da opet sve na montiram... Al bice i to i slike tad slijede nebrinite :blackknight:

a8915866.jpg


Sad Boricu vako vozim hehehe...

885e8fb7.jpg


878d9d0e.jpg


83903dd5.jpg
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

:icon_smile: Evo stigla mi mala lijeva spigla:icon_smile: i vec sam je prepariro da se more u crno lakirat...
U ponedeljak vec imam termin za lakiranje :cool: :blackknight:

2c3cb595.jpg


a6ca2932.jpg
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Ma extra stvar moracu i ja sebi da trazim,ruzno za vidjeti onako nejednake retrovizore....:icon_smile:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Sve je bilo gotovo i namontirano i samo sto ostavi auto na parkplatc neko me udari i pobjeze :icon_sad:

Zato ce slike tek za jedno sedmicu bit u netu... :icon_twisted:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

da nije neki bosnjo zalutao,to jedino lici na nas bosance i hercegovce,opali pa bjezi:):)
 
RE: VW Bora V5 by Sene336

stas hajde nek se na tome zavrsilo,opet postoji sansa neka da se pocinilac pronadje ;) glavu gore opet ce se to sve napravit
 
Legend
RE: VW Bora V5 by Sene336

oo super izgleda , cijena je fina , ja sam dugo trazio za mk3 "project zwo" retrovizore,izgledom su kao tvoji ili od cetvorke....u glavnom na isti fazon pa nema i nema

svaka cast ,samo tako ;)
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Naso sam covjeka koji je me udario i sad cu preko njegovog osiguranja da opet ga sriktam kako treba ;)

Evo slike od CRNE bore samo malo od daleko slikavo da se nevidi gde je me covjek opalijo ;-)

Montiro sam i spigle sad mi od naprijed samo jos trebaju crni farovi :blackknight:

Od unutra jos nisam gotov pa zato nemam jos slikica....

43c56986.jpg


98f0f1b4.jpg


243a56b5.jpg


5fe36bea.jpg


Kako se vama svidza????
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

meni je dobro,s crnim krovom,ne odudaraju ovi retrovizori,svidja mi se,svaka cast,nesto mi govori da ce ubrzo i hauba ici u crno,nisam nigdje vidio da se prica o tome,al nesto mislim da ce na kraju tako biti
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

ArminM je napisao(la):
meni je dobro,s crnim krovom,ne odudaraju ovi retrovizori,svidja mi se,svaka cast,nesto mi govori da ce ubrzo i hauba ici u crno,nisam nigdje vidio da se prica o tome,al nesto mislim da ce na kraju tako biti

hehehe nesto i neko ti pogresno govori da cu i haubu u crno ;-) ne to je sve bilo sto sam sceo u crno, hauba u crno nebi pasala a i nesvidza mi se...

Fala i meni se svidza jos kad budu farovi i moje ljetne felne bi ce superiska ;-)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top