VW Bora 2.3 V5 Highline

VW Bora 2.3 V5 Highline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: VW Bora V5 by Sene336

dosadadilo mi vise da ti hvalim boru,zato cu samo reci krshina zesca,salim se ubjedljivo najljepsa bora koja se vozi po evropi,a felge su svakako prica za sebe
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Evo stigo mi novi mjenac original od AUDI S3..! Milina kad ga uzmes u ruku :cool: A moju DASKU ima daleko da bacim :icon_smile:



a52ef4f8.jpg


c0cc8bd8.jpg


c2a3bd00.jpg
 
RE: VW Bora V5 by Sene336

dobro izgleda mjenjac,ma sta dobro perfektamente,ja sve mislim nemas vise sta radit na bori hehehe;)
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Ovo je najljepsa bora koju sam ikada vidio...svaka ti cast!!! Uvjek mi je bora bila draga...extra je nova rucica mjenjaca nek si se rijesio daske ;) Ovako sam slicno imao ja u svom golfu 4 alu umetci, jeli ovo je u tebe orginal R32?
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Frenkie-3B je napisao(la):
dobro izgleda mjenjac,ma sta dobro perfektamente,ja sve mislim nemas vise sta radit na bori hehehe;)

hehehe fala buraz al ima tu jos neki stvari ko volan ;)
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

NaneVR je napisao(la):
svaka cast preljepa Bora:cool: posjeca me na Boru od mog prijatelja ;)

ufff Bora od tvog prijatelja stvarno je isto prelijpa..!

THX...

robyby89 je napisao(la):
Ovo je najljepsa bora koju sam ikada vidio...svaka ti cast!!! Uvjek mi je bora bila draga...extra je nova rucica mjenjaca nek si se rijesio daske ;) Ovako sam slicno imao ja u svom golfu 4 alu umetci, jeli ovo je u tebe orginal R32?

fala fala jarane na komplimentu :icon_smile:
Jest original Alu od golf R32, oto malo Aluminiuma kostalo me preko 400.- franaka nije normalno!!! Al nisam vise mogo gledat ona drvad nema mi nista gore...!
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Svaka cast na ovome, felne se sijaju ko m*da pasija a mjenjac... (ma da ne govorim:lol::lol:)
svaka cast
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

sil razmisljao o audi tt pedalama... dodju oko 40-ak eura a super izgledaju... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top