VW Bora 2.3 V5 Highline

VW Bora 2.3 V5 Highline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: VW Bora V5 by Sene336

odlicno ;) pozitivno iznenadzen,dobro je i to sto su pronasli pocinioca zlocina,sad samo onako kako sam ti reko :cool:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Frenkie-3B je napisao(la):
odlicno ;) pozitivno iznenadzen,dobro je i to sto su pronasli pocinioca zlocina,sad samo onako kako sam ti reko :cool:

hehe nisu ga oni nasli ja ga iso dva sata trazit i naso ga na istim mjestu ko sinoc ;-)
 
RE: VW Bora V5 by Sene336

Sene336 je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
odlicno ;) pozitivno iznenadzen,dobro je i to sto su pronasli pocinioca zlocina,sad samo onako kako sam ti reko :cool:

hehe nisu ga oni nasli ja ga iso dva sata trazit i naso ga na istim mjestu ko sinoc ;-)

aha dobro si,pa nisu htjeli ovi svicarski drotovi zato sto si stranac,i jesil ga prijavio,sta kaze coban? :lol:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Frenkie-3B je napisao(la):
Sene336 je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
odlicno ;) pozitivno iznenadzen,dobro je i to sto su pronasli pocinioca zlocina,sad samo onako kako sam ti reko :cool:

hehe nisu ga oni nasli ja ga iso dva sata trazit i naso ga na istim mjestu ko sinoc ;-)

aha dobro si,pa nisu htjeli ovi svicarski drotovi zato sto si stranac,i jesil ga prijavio,sta kaze coban? :lol:

on je vec od sinoc prijavljen ;-) sto puta mi se izvino kobajagi nije vidijo al bijo je fin, njegova sreca :icon_smile:

Pike_gti je napisao(la):
jos ffolije crne na stakla :)

eh ito mi fali al to tek mozda u maju mogodnem da zatamnim....?
vidjecu kako situacija bude do tada ;-)
 
RE: VW Bora V5 by Sene336

svaka cast jarane...akoibogda na proljece nam dodjes da vidimo kako sve to izgleda uzivo...dao si mi par ideja kako da sta uradim,svaka cast jos jednom...
velik pozdrav u Zurich
 
BHT Ovisnik
RE: VW Bora V5 by Sene336

bora je cista 5-a,sve urađeno s ukusom nema nista da njoj nepotrebno,ne bih dalje nista dirao osim mozda gepekt gdje tablica zatvorio:cool:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

nermin suljagic je napisao(la):
svaka cast jarane...akoibogda na proljece nam dodjes da vidimo kako sve to izgleda uzivo...dao si mi par ideja kako da sta uradim,svaka cast jos jednom...
velik pozdrav u Zurich

jarane bas mi drago da sam ti mogo dat koju imspiraciju..!!!
A kad budem dolazijo akobogda za proljece najavicu SIGURNO ovdi u forumu pa se moremo po neki nas skupit za dobre slikice i na kaficu hehe...

veliki pozdrav nazad od BlackBore :blackknight:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Novi lonac vec stigo, isad je upakovan vidjecu kad se bude moglo postavit??? :blackknight:

67dcefe8.jpg
 
RE: VW Bora V5 by Sene336

Bora je perverzija, felge extra, spojler na gepeku mi se posebno svidja. meni taj fali, gdje ga mogu nabaviti. sve pohvale za auto:cool:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

d.z.e.n.o. je napisao(la):
Bora je perverzija, felge extra, spojler na gepeku mi se posebno svidja. meni taj fali, gdje ga mogu nabaviti. sve pohvale za auto:cool:

fala jarane ;-)
ovaj mali spoilercic je od CSR Automotive GmbH tu ces ga u shopu nac...
Samo dalje tako sa tvojoj Borom a ja cu sa mojom :blackknight:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Meni Bora extra lijepo izgleda! Cestitam! Jedino mi se taj motor ne svidja! imao sam ga u cetvorki i za V5 i tu 2,3 litra kubikazu u opste ne ide pogotovo na nizim obrtajima! e sada ona verzija sa 170 ks tj cetiri ventila po cilindru vjerovatno bolje ide! u svakom slucaju lijep auto i ne smatraj ovo za kritike nego samo moje iskustvo!
 
RE: VW Bora V5 by Sene336

vidio sam lonac sto si postavio brutalno dobro izgleda,a i zvuci opasno,kao i sto sam mi rece nes postavljat slika dok ne dobijes onaj zadnji dio karambolke dok sve ne uklopis kako treba i prednju karambolku ne prespricas od ovog zadnjeg incidenta.......................
;) ;) ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top