VW Bora 2.3 V5 Highline

VW Bora 2.3 V5 Highline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Lupo RAT-LooK....

Ljepsi je dosta bio prije rat fazona sto jest jest :icon_rolleyes:
Nego da si osto u german fazonu ili nekoj mjesavini i na ovim felgama bas mu stoje extra,steta ih prodat ;)
 
Član
RE: Lupo RAT-LooK....

adi187 je napisao(la):
Ljepsi je dosta bio prije rat fazona sto jest jest :icon_rolleyes:
Nego da si osto u german fazonu ili nekoj mjesavini i na ovim felgama bas mu stoje extra,steta ih prodat ;)

hvala druze..

Znam da je bio puno ljepsi u german stilu.
Doso sam na RAT-Look posto sam vec sve drugo radijo od tuninga hehe.. I drugi razlog je da ovdi makar svaki drugi voza napucano auto i nije mi nikako vise interesantno vidjet novije auto spustano i sa felgama.
Nesto mi sad puuno sladze vozat auto sto izgleda malo original i koda ce se raspast al da je spustan i da ima siroke felge!

Zato picim sad sa ovim tuningom pa ce mo vidjet za jedno pola godine sta ce ispast od moga lupasa :icon_smile:
 
Administrator
RE: Lupo RAT-LooK....

a sta mislis da otvoris novu temu za ovog lupa, posto je ova od bore, pa da je zakljucamo?
 
Član
RE: Lupo RAT-LooK....

druze to sto si ti okacio nema veze sa rat stilom...to je cisti old school ....doduse, radi kako ti je volja...kako god uradis bitno je da se tebi svidja ;)
 
Član
RE: Lupo RAT-LooK....

pukim48 je napisao(la):
druze to sto si ti okacio nema veze sa rat stilom...to je cisti old school ....doduse, radi kako ti je volja...kako god uradis bitno je da se tebi svidja ;)

mislim da cu nekim mix od rat i old school vozit druze :smajli24:

pioneer_09 je napisao(la):
a sta mislis da otvoris novu temu za ovog lupa, posto je ova od bore, pa da je zakljucamo?

to bi bilo super samo kazi kako? i zaklucaj ex borinu stranicu...
 
Administrator
RE: Lupo RAT-LooK....

Pa samo otvori novu temu u podforumu Njemacka vozila gdje je i ova... u gornjem desnom uglu pise New Thread i tu klikni i unesi slike i podatke i to je to...
 
Član
RE: Lupo RAT-LooK....

Sene336 je napisao(la):
pukim48 je napisao(la):
druze to sto si ti okacio nema veze sa rat stilom...to je cisti old school ....doduse, radi kako ti je volja...kako god uradis bitno je da se tebi svidja ;)

mislim da cu nekim mix od rat i old school vozit druze :smajli24:



eeee to je vec bolje, sretno u nastavku :cool:
 
RE: Lupo RAT-LooK....

pukim48 je napisao(la):
Sene336 je napisao(la):
pukim48 je napisao(la):
druze to sto si ti okacio nema veze sa rat stilom...to je cisti old school ....doduse, radi kako ti je volja...kako god uradis bitno je da se tebi svidja ;)

mislim da cu nekim mix od rat i old school vozit druze :smajli24:



eeee to je vec bolje, sretno u nastavku :cool:





HEHEHE pukim se prepo da ces mu biti konkurencija :lol: sala mala,poznam buraza on kad uzme tuning objekat u ruke nema veze koji smjer nema da ofali,a moze se i vidjet iz dosada prilozenih pila koje je imao tako da samo ocekujemo da nas informises sa svojim lupasom i puno srece ako treba pomoc tu sam ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top