VW Bora 2.3 V5 Highline

VW Bora 2.3 V5 Highline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Sene336 je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
Koliko si platio led zmige?

39.- a kvalitetne pravo ;-) iste ove pasu i na tvome... imaju i u crnoj boji...

Marka zmigavca je Jom.

LSD je napisao(la):
vec sam ti rekao da je bora vrh....sad ti kazem da mi se svidjaju ove zmige;)

hehe bas ti fala..! bice jos bolji do proljeca imam jos neki datajla da uradim. Nema vise puno al ipak se svasta nadze hehe...
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Evo malo novi slikica sa zimskom opremom :123:

7042cbd4.jpg

19a15a1c.jpg

3dc0095b.jpg

86f8eb6d.jpg

605090a0.jpg

c37eba91.jpg

086b78d1.jpg

de41e9f1.jpg


:blackknight:
 
Super Moderator
RE: VW Bora V5 by Sene336

pa fino je i sa tim crnim branikom ali pod uslovom da i krov ide u crno ;)

de mi samo reci na onim drugim felgama koje su ono gume
toyo proxes ? samo koji model ? inace znam da su jako dobre gume kako tebe sluze ?
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

allroad je napisao(la):
pa fino je i sa tim crnim branikom ali pod uslovom da i krov ide u crno ;)

de mi samo reci na onim drugim felgama koje su ono gume
toyo proxes ? samo koji model ? inace znam da su jako dobre gume kako tebe sluze ?

Jesu Toyo proxes al neznam tacno koji model?? ja mislim da su Toyo Peoxes TX al kad sutra dodzem sa posla vidjecu i tad ces znat koji su model ;-) Sluze FENOMENALNE dobro :cool:
 
RE: VW Bora V5 by Sene336

meni licno se ne dopada, ovako kako jest je perfektamente,a sa tim crnim isto kao da fali sreda branika i + nemas vise crnih detalja,ostavi kakav jeste i bice supi
;)
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Ovo su moji planovi sto cu do kraja aprila zavrsiti...!

1. danas narucijo FOX auspuh velicine (129x106 mm) treba do kraja aprila da dodze... ista ko u ovog audia al samo jedan ne dva sulinara ;-)

1660f809.jpg


2. Sa lijeve strane malu spiglu (naso sam u njemackoj za 75 Euri) ko u ovog Passata..!

8dc97d66.jpg


3. Od In. Pro zrne farove

36dd5c66.jpg

3793d576.jpg


4. Spieglu desnu i lijevu i branik napried (onaj mali dijo u sredini) dadnem da mi u crno ospricaju.. ovaj bora je moj favorit..!

c5e44717.jpg


5. Kad odem u BIH zatamnim stakla u crno pozadi....

Eh to je to sa mojim projektima, mislim da ce dobro izgledat i bit kao nijedan drugi BORA... :blackknight:

Sene336 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
pa fino je i sa tim crnim branikom ali pod uslovom da i krov ide u crno ;)

de mi samo reci na onim drugim felgama koje su ono gume
toyo proxes ? samo koji model ? inace znam da su jako dobre gume kako tebe sluze ?

Jesu Toyo proxes al neznam tacno koji model?? ja mislim da su Toyo Peoxes TX al kad sutra dodzem sa posla vidjecu i tad ces znat koji su model ;-) Sluze FENOMENALNE dobro :cool:

Evo model je Toyo Proxes T1R ;)

Mali fake od mene sa crnim branikom al kad budu jos crni farovi i spiegle bice ufff dobar (za mene..!!!!)

32a82fab.jpg


Jos jedan mali fake sad sa crnim farovima al nije mi bas dobro ispalo, al bice dobro ;-)

704d43b2.jpg
 
RE: VW Bora V5 by Sene336

naruci i za mene spiglu tu malu treba i meni,a ako to budes u crno farbo onda obavezno i krov crn + unutrasnjost felgi isto u crno
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Frenkie-3B je napisao(la):
naruci i za mene spiglu tu malu treba i meni,a ako to budes u crno farbo onda obavezno i krov crn + unutrasnjost felgi isto u crno

krov i sa strane onaj prag izmedzu stakli isto hocu u crno al to ce mi napravit sa crnom folijom. Izgleda ko pravo farbano al samo sto puno manje kosta i ako ti se vise ne svidza samo mores sklonit...

radi spiegli moram vidjet imal dvije posto sam naso u njemackim bora forumo jednog sto jednu ima..?
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

strasno izgleda,farovi ce predobro da legnu!! a zimski setup,vraga zimski :D predobro
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Svaka cast, najbolja Bora koju sam do sada vidio :cool:
Cak je i sa zimskom opremom ubjedljivo najbolja...
;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top