VW Bora 2.3 V5 Highline

VW Bora 2.3 V5 Highline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Danas montirane opet druge zimske gume da mi malo bude nizi podu ;-) od 225/45 R17 na 215/40 R17
I naprijed 1cm na gewinde smanjio :cool:

be7e9c49.jpg


72b2153a.jpg



:blackknight:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Fina Bora, stvarno mi se svidja

Reci mi kakve su cijene felgi kod vas 15˝ 4 sarafa? Ako moze odprilike u € na pm ;)
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Predobra Bora samo naprijed druže,mislim da bi joj lijepo stajao taj crni detalj na karambolci pogotovo jer će biti i crni farovi,pa onda ako bude potrebe uradiš još neki detalj u crno i nema fule
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Frenkie-3B je napisao(la):
dobro je pao u pod,samo uskoro najavljuju snijeg pa skontaj kako ces :icon_smile:

evo sad doso sa traininga a snieg bas ni malo nesmeta bori koda je na sinama hehe ;-) malo sam jos pomogo da sgrnem snijeg al branik dobro drzi i nije onaj GFK matrial sto odma putca nego ko orginal od vw... :123:
 
Legend
RE: VW Bora V5 by Sene336

prelijepo izgleda,mozda malo Nisko za zime ? :D

e i onaj fazon na prednjem braniku,lakiranje u crno , super izgleda , hoces li raditi sta si odlucio?
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

ma sta reci drugo osim perfekcija,svaka cast,sve je extra,svaka cast jos jednom,i puno srece,da se navozas svog VW-a;)
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

enesss je napisao(la):
prelijepo izgleda,mozda malo Nisko za zime ? :D

e i onaj fazon na prednjem braniku,lakiranje u crno , super izgleda , hoces li raditi sta si odlucio?

hehe jest malo pre nisko al nemogu ga da gledam kad je odignut nelici bas na nista..! ;-)

Hocu sve ono sto sam odlucio uradicu do aprila, samo sto necu stavljat foliju na krov nego pravo ga lakiram posto hocu i spiegle u crno i neki dijelova u auto...

fala na comentu ;-)
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Nesto da proban al kako vidim izace bolje nek sto sam mislio...!!!!

Uzeo cetku, farbu sto drzi unutra i napolju i sto more dihat (nebude tvrda ko sa lakom) tako sam probu uradio i kako vidite izgleda kao iz fabrike!!!!

Sutra cu sve da skinem ispod krova (plavon) i oni sa strane gde su kajsevi i tako da hin fasadiram hehe...

cb6709db.jpg


90b4d7a2.jpg


8ee3a318.jpg


6c7b0645.jpg


b2edc2ac.jpg


cd2efaa9.jpg


Suse se na balkonu hehehe... :cool:

c01a21ce.jpg


40745795.jpg
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

ArminM je napisao(la):
buraz ubaci nam slike da vidimo na kraju kako je ispalo montirano sve:)

ubacicu kad bude sve gotovo al to tek ocekivam za 3 sedmice postose jos mora krov lakirat i cekam na malu lijevu spiglu iz njemacke.. Al cim budem sve fasadiro ;-) slike odma slijede...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top