VW Bora 2.3 V5 Highline

VW Bora 2.3 V5 Highline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Bora je savrsena, svaka cast na odradenom poslu, stvarno je vrh, a felge za zimu su predobre :cool:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

M A R E X je napisao(la):
E pa ja bi sa tima bio zadovoljan i ljeti,aj kad stavis one na proljece daj meni te zimske :lol::lol::lol::lol::lol: da ih ja ljeti vozam ako tebi nevaljaju :D:D

hehe dobro nema frke poslacu ti paketic sa felgama, ako hin neko ne mazne u posti :lol:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Sene336 je napisao(la):
znam al nemogu na one moje ljetne felge stavit zimske gume!
I meni se bas ne svidza al et za zimu je ok i dobijo sam felge sa gumama za malo para, bolje nek radkape jesu ;-)

ma ubile se za zime, neko bi volio imati ljetne ove felge :cool::cool::cool:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Evo malo intrie promjenio..! One leisne sto su bile drvene promjenio sad na pravi aluminium original od Golfa R32!!!!!
Skupe bile do vraga al et stavno pred ocima smeta :icon_eek:
sad samo jos mjenac da promjenim i izgledace superiska u sredini, al to tek sledeci mjesec... :icon_biggrin:
26c54ab3.jpg

622962fd.jpg

51373e1d.jpg
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

enesss je napisao(la):
super izgleda ;), jel to bruseni aluminium ? ili isto plastika

eh tacno bruseni alumimnium nisam znao kako se zove hehehe...
nije plastika sve original od vw pravi aluminium! Morosam cijeli nosac od "Cupholdera" promjenit inace nebi pasalo, moracu slikat pa da vidis sta mislim nesto mi tesko da objasnim :lol:

M A R E X je napisao(la):
Jos rucica od R32:cool:,i neznam jel vec volan imas R32?

nemam jos volana od R32 al i to ce se nakad morat nabavit samo ne uskoro, imaju puno drugi stvari prijoritet :icon_smile:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Ufff pocemi cura bacat moje slike nesto se haman moram vise sa njom poigrat hihihi....

502ef292.jpg
 

LSD

Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

vec sam ti rekao da je bora vrh....sad ti kazem da mi se svidjaju ove zmige;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top