VW Bora 2.3 V5 Highline

VW Bora 2.3 V5 Highline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Frenkie-3B je napisao(la):
ma buraz ovaj ti je BORAT prica za sebe,sretno u daljim radovima,a naj vise ti srece zelim u cuvanju vozacke :icon_smile:

fala buraz sve cu ucinit da je sacuvam :cool:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Kupam malo moga R5 Boru :smajli41:
09e80fa0.jpg


Kupijo sam nove Felge sa novim zimskim gumama, u petak idem da hin montiram pa cu slikicu ubacit sa zimskim felgama :icon_smile:
7,5 x 17 Aeroline sa gumama 225/45 R17 evo slikica Felgi....
54d9364e.jpg
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Ne da je dobra , nego predobra...a i ove felge za zimski rezim..da mi je njih da po ljeti furam a ne zimi..hehe
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Jao, auto jest mocan, dobar ovaj prednji branik, ali felne, odusevio sam se...gledaj samo kako sijaju jbt :icon_eek: verujem da se svi okrecu za autom ;)
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Sutra odo da vidim imal distancsajbi za zimske felge??? nevalja sa 10x17 na 7.5x 17 izgledao bi od pozadi kao biciklo!!!
Zato se mora kupit inace necu maknut sa autom :123: sala mala :lol:
0cb3e240.jpg
 
Super Moderator
RE: VW Bora V5 by Sene336

ne volim ove felge nikako al dobre su dok ih svi vole :D

samo za zimu si trebo nesto jednostavnije al moze i ovako hajd :D
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

znam al nemogu na one moje ljetne felge stavit zimske gume!
I meni se bas ne svidza al et za zimu je ok i dobijo sam felge sa gumama za malo para, bolje nek radkape jesu ;-)
 
RE: VW Bora V5 by Sene336

ma odlicno izgledaju felge,jos zimski rezim svi sto kazu ne valja ovo ono lazu,mnogi bi voljeli takve imati u ljetnom sortimentu,slazem se i ja da nisu ko one ljetne work felge,ali za zimu su vise nego dobre,bas je cak i steta da hi sol nagriza zimi ali et ima se moze se hehehe:lol:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

E pa ja bi sa tima bio zadovoljan i ljeti,aj kad stavis one na proljece daj meni te zimske :lol::lol::lol::lol::lol: da ih ja ljeti vozam ako tebi nevaljaju :D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top