Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
hvala svima,evo par slika od danas,malo cistija:icon_smile:
img1818c.jpg

img1821wn.jpg

img1825vf.jpg

img1835sf.jpg


cim sve rijesim,papire i servis moram farove u crno :)
 
Član
dobar, dobar :) steta to za porez i carinu, ali sta ces... kako je, tako je...
i vec pocinjes razmisljati o chuningu hehehe
cestitke na autu, pogotovo sto si sam sebi kupio, znam kako je ;)
 
BHT Ovisnik
hvala hvala,al nije nikakav cuning hehe,inace me cudi da je ovo godiste ,a nisu mu crni farovi,jer prosli koji sam htio kupiti je bio 2000-o pa je imao crne farove,evo ovaj
$%28KGrHqUOKiME3FSmp6TkBNz,!cEe-!~~_27.JPG

to je to:cool:
 
BHT Ovisnik
hvala:cool: i da,sjetio sam se isto sto cu biti u mogucnosti uraditi,a dolazi isto do izražaja je bojanje prednjih i zadnjih kljesta,onda bi to izgledalo ovako

img1835ar.jpg


jos kasnije s crnim farovima mislim da bi dosta promjenilo auto za pocetak,pa kasnije komplet llumar
 
BHT Ovisnik
na carini:lol:
nemas gdje nego u rodoču,cak sam cekao i drugu smjenu jer su tamo bolji carinici,i nudio sam da ih pocastim,cijelu komisiju,on kaze nije do njega,iznad njih je revizija,tako dase to vise nemoze srediti kao sto se moglo do prije koji mjesec,jer dosta su ih i odpustili ;)
 
Član
Odlicno auto, nek je sa srecom ;)
E sad pitanje :) znas li kako se skida ta bocna pozicija, otac mi ima tog volva i ne radi mu sijalica na toj jednoj poziciji.
 
BHT Ovisnik
:lol::lol: da da,svak me zna onda,eno ga cole:D

@kenan
hvala,neznam stvarno,nisam nista oprobavao ceprkati jos:cool:
 

MTR

Član
imas narucit te farove sto hoces crne , oni su isli u posebnim Sport paketima ( lip na spojleru drugaciji , sacasta maska , Black Piano umeci u unutrasnjosti , 16" felge , spojler na krovu sa crnim zavrsetkom...... )

p.s. to za carinu sam ti vec govorio , jbg trebao si provjeriti prvo

p.p.s. nikakve presvlake na sjedala i nikad nista ne drzi ispod sjedala zbog senzora , bocnih jastuka i WHIPS sistema u njima ;)
 
BHT Ovisnik
jbg,nemam kinte za ugrađivanje icega,bas sam to pratio,onaj lip ,al sumnjam da igdje se moze naci polovno,to bih volio nekada kasnije dok stanem na noge,oko zime,a farove i to mi se ne isplati davati novce,puno kosta,far se lako rastavlja pa bih njega okolo u mat crnu,zmigavce bih vidio kako se otvaraju,gledam po ebay-u jedan oko 20€ crni,jos sto bih vidio je ona maska crna kao na sport paketu ili cemu vec,ona fina bez znaka,al sve nekada kasnije:cool:

presvlake se bas mislio dal da trazim,al ne bih mogao nista osim narucaivati da šiju,al eto vidis kazes da ne valja pa neka ga ovako,pazim auto u svakom slucaju:cool:

a carina...jbg,sad je kasno,zato do godine aBd paziti na to :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top