Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cestitam Cole, nek je sa srecom, auto je jedan od najlepsi karavana, deluje da je u perfektnom stanju, nisi pogresio;) Jos ako ga napucas ima da bude lepsi od nekog coupe-a :cool:
 
Član
Stvarno lijep Volvo
nek je sa srecom cole da se navozas bez ikakvih problema, sto tehnickih sto problema s nekim debilima
i da prevezes tepiha sto neki za citavog zivota ne nagaze :lol:
sad ih mozes po 10 strpat :D
 
Član
Član
Jel tajna koliko je koštao tamo?????i Sretno ti Cole sa novom vozilicom sve najbolje da s enavozaš...pozzzzz:cool:
 
BHT Ovisnik
hhahahha hvala svima:cool:

nije tajna,auto me gore izasao 2700€ ,cijenio ga 2900 i nije dao nize ispod 2700 ni eura,sve ce me izaci s prijevozom i svim racunima oko 8000km,postavim sutra detaljno sve kako sta ide i koliko love:cool:

a ocuvan j stvarno extra,prvi vlasnik,gume sve 4 nove,na slikama dijeluje mnogo ljepsi,al stvarno je fina linija,toliko se svidio sada tetku koji je rekao niakda benzinca nece,a posebno karavana jer su mu to glupi ljudi koji uzimaju:D sad mi kaze trazi mi odmah sutra ovakog u njemackoj da ide po njega jer zna njemacki pa mu je svejedno gdje,samo daje ocuvan,onda je dosta pricat,a aBd do godine ga mjenjam za S60 ako skupim nesto novca:cool:

jbg limpi,treba iskoristiti mogucnosti karavana:D

uslikat cu ja jednom tebi sta ih na jetti bude,tepiha,nemoze stat u ovo koliko moza NA jettu :D
 
Član
Neka je sa srecom cole ja sam sebi planirao karavana uzeti (iz malo drugacijih razloga nego ti ali nevermind) u glavnom da se navozas.
Stric mi ima takav (do duse 1.9dizel) i mogu ti reci da je ladja i imas osjecaj sigurnosti u njemu.
Unutra izgleda pravo ocuvan i pazen (mozda i gresim)nadam se da ce te dugo sluziti i da ces biti zadovoljan s njim ;) (da bog da ti se nikada ne pokvario :lol:)
I naravno sekvent i prst u uvo :D
 
BHT Ovisnik
hvala svima:cool:
@davor
stvarno je imas osjecaj da je siguran,jak,polozaj za volanom je isto fin,a ocuvan i pazen jeste sigurno,uzivo ljepse i izgleda jer ovako od blica izgleda svijetlo il malo kao prljavo,al sam se iznenadio,ako da se nikada nitko unutra nije vozio:cool: a sekvent ide cim prije,mescini da ce me rođak pogurati odmah:icon_smile:

treba imati 6 zvucnika + visokotonci,2 u vratima, u zadnjem stubu i dodatno u gepektu kao woofer originalni,philips,ali je turčin čini se to sve povadio,ostavio samo naprijed 2 + visokotonci,al sami oni stvarno dobro udaraju,niam neki laik pa da mi je ono mocno jer sam imao i u jetti dobar sistem,da ima ostale zvucnike stvarno bih volio vidjeti kako udara,al vidjeti cemo,naci cemo nesto:cool:

hvala prijatelju,naleti jednom pa da je vidis,sad ce porez carina i to se rijesiti pa je na cesti ubrzo:cool:
 
Član
Imam neki plan road tripa nekad pred kraj jula do "plaze" pa mozda i naletim da pogledam ladju.
Jedini off tom autu mi je dosadna unutrasnjost, ali nakon golf like unutrasnjosti to je italdesign bar meni.
Jos jednom prijatelju neka je sa srecom i da ti ostane taj osmjeh na licu (koji sigurno imas)
;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top