Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cole svaka cast...nek je sa srecom..bez ikakvih kvarova ...jako lijep i ocuvan izgleda s vana...vozao sam takog v40 al 1,6 100ks ..i stvarno sto ti kazes trom je do 3-4 rpm ii onda se zvijer budi..a ovaj ima 2 bregaste ...aa gradske uzme 9..znaci i ti bi tu negdje trebao biti =) ...sve najbolje ;) ;) ;)
 
Član
Nek je sa srećom, neobičan izbor za mladog momka ali siguran sam da se nećeš pokajati i da će te slušati maksimalno. Čim se kaže Volvo to odmah asocira na kvalitet i sigurnost
 
Član
dobra karavana, fino mu ova boja stoji, a opreme ima i vise nego dovoljno, nek i slusa ;)

a eto, sada spreman za zenit se, karavana imas :D
 
BHT Ovisnik
hvala svima na lijepim zeljama:cool:
tonirama su stakla,al svejedno llumar cim imao novca ide...
od opreme zar ima vise ista da treba ? meni je odlicno:cool:
sto rece neobican izbr za mladog momka:D zato i napisah nije ćaćin moj je,jer vjerovatno svi misle da je obiteljsko auto,ali sam sam to trazio:cool: auto jest karavan al jede krivine,gonio sam se i s nekom A3 i mercedesom nekim i između par motorista sam upao sve preko istre ubijao krivine,ja sam prezadovoljan kako lezi:cool:
@tarik gradsku niam pratio,malo sam se vozio,al tu negdje sigurno uzme,mada je s obzirom na ovakvo auto i ovo malo,od gruda do mostara mi je uzeo 5l i ni tu na ga nisam stedio,auto ima samo oko 1270kg,par kila tezi od golfa 4
za sigurnost volva se zna,to je neupitno:cool:
@Rcat
jeste,za svoje godine je fin,ima finu liniju,ne izgleda uzivo uopce velik:cool:
 
Ma VOLVO sta drugo reci, kvalitet na prvom mjestu, i ovaj je jedan od ljepsih! Sve najbolje, sto vise kilometara a manje odlazaka majstoru! E ljudi moji koliko sam ja puta pozelio da imam karavana, pa fino oboris zadnju klupu pa ko covjek:lol:, a ne se patiti . . . :lol:
 
Član
Kazu da su Volvo najprostraniji karavani ... Cini mi se da je V70 izabran kao auto,najpozeljniji za sex hahahah... kad se obori sve:lol::lol::lol:

Nek je sasrecom avtic ;)
 
Nelle_G je napisao(la):
Kazu da su Volvo najprostraniji karavani ... Cini mi se da je V70 izabran kao auto,najpozeljniji za sex hahahah... kad se obori sve:lol::lol::lol:

Nek je sasrecom avtic ;)

Ma apartman unutra, mozes kako hoces:) aj necemo vise spamat:icon_exclaim:
 
Član
Druze nek je sa srecom da predjes puno kilometara bez kvarova.
Kad je prica o sigurnosti u Volvu je imas 100%.



P.S. Cuvaj se Stiga nesto pominje satore i banke :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top